Sevgililer günü gerekli midir?

Evet gerekli. Sevgililer günü anlamlı bir gün ve insanların birbirinin değerli olduğunu hissettirir.

Bence çok gereksiz bir gün. İnsanlar içinden geldikleri için değil mecburi olarak sevgililer gününü kutluyor. Bir sürü hediye süprizler insanlara zorla para harcatan bir gün.

Sevgililer günü tartışılacak bir konu oldugunu düşünüyorum. Ama iki gönül bir olduktan sonra her gün sevgililer günü. Hatırlanmak güzel bir duygu erkekler bu durumda biraz daha romantik olması gerektiğini aniden yapılan bir süpriz kadınları mutlu ediyor. İlla sevgililer günü değil.

Bence gereksiz. Zaten sevgililerin kutlayacağı doğum günleri var. Sevgililer günü gereksiz masraf bence.

Sevgililer Günü gerekli veya gereksiz konusu kişiye göre değişebilir Eğer sevgiliniz varsa bu sizin için iyi bir şeyler ancak Sevginiz yoksa biz şimdi çünkü kötü bir şeydir sevgililer günü 11 Sevginizi daha iyi yansıtabilmek için olan 1 gündür ve bugün size olan sevgisini göstermek için yapılan büyük bir jestir.

Sevginin günü mü olur çok saçma para tuzağı. Ekonimi canlansın maksat

Fazlasıyla gereksiz Bu kadar çok para israfına hiç gerek yok. Keşke insanlar da bilinçlense.

sevdiğinle hergün sevgililer günü ama ticari olarak da bakmak lazım birileri burdan ekmek yiyor

Bu tip günler gereksiz tüketim pompalıyor topluma bence. Sevdiğimiz insana dilediğimiz günde hediye alabiliriz böyle herkesin koyun sürüsü gibi aynı şeyleri yaptığı bir güne ihtiyacımız yok bence.

herhangi bir özelliği bulunmuyor tamamen kapitalizmin oyunudur. İnsanları alışveriş yapmaya teşvik ediyor.

Bana göre sevgililer günü hiç gerekli değildir. Popüler kültürün getirdiği bir yenilikten başka birşey değildir.

Kapitalist sistemin bize dayattığı, tamamen politik ve parasal çıkarların düşünüldüğü bir gün olarak görüyorum.

Bence gereksiz sevgilimle herhangi birşeyi kutlamak için bir güne veya hediye almak için bir güne ihtiyacım yok

Sevgililer günü bana kalırsa çok gereksiz bir gündür. Evpilik yıl dönümü doğum günleri ve daha bir çok önemli gün var zaten sevgiller günü de olmayıversin .

Alınacak hediye ya da söylenecek söz bir güne bağlanılmamalı aslında . Her an hediye alınabilir ve her an sevgi gösterilebilir .

olan var olmayan var gereksiz bi gün bencede. sevgilin varsa her günün her anın özeldir zaten.

Bence özel tarih olarak belirlenmiş günler düşünülenin aksine olması gereken günlerdir. Gereklidir. Her ilişki, evlilik güllük gülistanlık olmayabilir. Hem böyle günler bazı çiftlerin arasını düzeltmesi için vesiledir. Hem de küçük bir hediye ya da mesajla da olsa gönül almak, değer verdiğini hissettirmek için bahanedir. Sadece her çift birbiri ile yarışmamalı. İlla hediye alıp hediye vermek gibi bir kalıba da sokulmamalı.

Ne desek boş ama bana göre gereksizz

Bence hediye alınıp verilmesi çok mutlu edici o gün için. Kutlanması özel hissettiriyor insanı. Ama çok da gerekli değil seven her gün bunları yapmalı bir gün değil.

Evet gereklidir. Hatta evlilikte bir kişinin üst üste en az iki kez özel günleri aksatması o kişinin boşanmasını haklı bir sebep haline getirir.