Sevgililer Gününde barışmayınca intihar etti.

Bursa’da gerçekleşen olayda 3 çocuğunu alıp evi terk eden eşine Sevgililer Günü’nde barışmak için mesaj atan A. Ö.'nün isteğini eşinin reddetmesi üzerine kendisini başından av tüfeğiyle vurarak sosyal medyaya paylaşım yapmasının ardından yaşamına son verdi.

2 Beğeni

Ne tarafından bakarsan bak her yeriyle üzücü ve kötü bir haber. İnsanın kendi canına kıymasıda kolay değil.

1 Beğeni

Adama mı üzülelim kadının psikoloji ve suçluluk duygusuna mı üzülelim çocuklara mı üzülelim aklım almadı. Cidden çok kötü bir olay…

1 Beğeni

Kadın bunun vicdan azabını ömür boyu yaşar şimdi. Hem gidene yazık hem geride kalanlara…

1 Beğeni

Sözün bittiği yer aslında ,
Kadının yaşadığı travmaya mı ,adamın geçirdiği ağır depresyon nedeniyle canına kıymasına mı ,babasız kalan çocuklara mı üzülelim bilemedim.
Çok çok acı bir olay. Allah geride kalanlara sabır versin.

1 Beğeni

Yazık olmuş, kıymasaymış kendine keşke. Allah ailesine sabır versin, üzücü…

1 Beğeni

Çok üzüldüm yazık olmuş . Neden bu kadar ısrarla barışmamak ister ki bir insan. Am iki taraflı düşünmek lazım Allah bilir ne için terk etti kadın. Allah rahmet eylesin, böyle haberler fazla duymayız umarım.

1 Beğeni

çok kötü bir durum keşke konuşulsaydı her şey tamamıyla bir evlilik terapistine gidilebilirdi bir destek alınması bunlara sebep olmazdi

1 Beğeni

Ne adamın ne de kadının yerinde olmak istemezdim. Nefes aldığımız sürece her problemin çözümü vardır. Allah rahmet eylesin. Çocuklar babasız kalmış oldu, çok üzücü bir durum.

1 Beğeni

Ruh hastalığının nirvana yaptığı zamanlardayız sanırım her gün bir kadın öldürülüyor artık Allah yardım etsin hepimize.

1 Beğeni

Ya kendi canından olmuş keşke yapmasaymış böyle bir şey üzüldüm gerçekten :frowning: .

1 Beğeni

Yazık🥺hangisi için üzüleceğimi şaşırdım. Karısı vicdan azabı ile nasıl yaşayabilecek.

1 Beğeni

Yazık🥺hangisi için üzüleceğimi şaşırdım. Karısı vicdan azabı ile nasıl yaşayabilecek.

1 Beğeni

1 Beğeni

1 Beğeni

1 Beğeni

Canına kıymaya değer miydi , bir anlık sınır krizi bir insanın hayatına mal olmuş .

1 Beğeni

Eşini suçlayamam,ne yaşadığını neden evi terk ettiğini bilemiyorum.Tek söyleyebileceğim ah be kardeşim,intihar etmek çözüm değil.Keşke hanımefendinin hayatına devam ettiği gibi,sende hayatına devam edebilseymişsin.Hayatta herşeyin telafisi varda can gitti mi geri gelmiyor,evlatlarını babasız bırakmaya değmezdi.Allah rahmet eylesin.

1 Beğeni

Çok kötü bir olay. Affetmedi diye kadını suçlamak doğru olmaz çünkü tam olarak olanları bilemeyiz. Adama da yazık olmuş.

1 Beğeni

Kardeşim canına kıyacak ne vardı. Nasıl insanlar buna cesaret ediyor acaba. Çok kötü bir durum. Allah rahmet eylesin ne diyelim ki.

1 Beğeni