Sevgilinin güvenini nasıl kazanmak için ne yapılmalı?

Sevdiğim insana karşı olan güvenimi nasıl ona hissettirebilirim ?

Onun dediklerine itimat ederek. Onun söylediği şeylere inanarak. Veya kişi karşısında ki insana yalan söylemeyerek.

Herşeyden önce sadakat ve samimiyet gelir.Bunlar oldumu güven zaten kendiliğinden gelicektir.

Bu zamanla oluşan bir şey , böyle bir anda o sana güvenemez . Bunu zamanla davranışlarınla ispatlayacaksın .


Karşındaki insanın güvenini sağlamak istiyorsan öncelikle saygı göstermelisin karşılıklı güven vermelisin ki karşılık alabilesin


Kişinin olduğu gibi olması yeterlidir. değişik durumlarda değişik şeyler söyleyeyim mek yerine dürüstlüğü müzik kurduğumuzda veyahut ne yaptığımızı saklamadan söylediğimizde artık fark edecek ki belli bir süre sonra biz onu kandırmaya cağız böylece Güven sağlayabiliriz.


Güven maalesef ki kolay kaybedilen zor kazanılan bir şeydir . O yüzden emek vermek gerekiyor . Bunu karşına çıkan olaylarda yapacaksın.

gerçekten seni seviyorsa zaten birşey yapmana gerek yok sana güvenmiştir ama içinde bir şüpe varsa o zaman hediye alınmalı senin yanında mutlu olduğunu ispatlamalısın.

Güvensizlik oluşturan davranışları telafi ederek güven kazanılır. Böylece güven ortamı sağlanır

Yalan söylenmemeli ve ona güvendiğinizi ve aunı şekilde karşılık beklediğinizi göstermeniz

Bence böyle bir çaba gösterilmemeli yani güven kazanma olayı ilişki başlamadan, sevgili olunmadan önce halledilmiş olmalı. Gerçekten her koşulda dürüst olursanız, kötü bir olay yaşansa bile dürüst olduğunuz için güven kazanırsınız. İlişkide bir sorun yaşanıp bunun sonucunda güven kaybı olmuşsa iki tarafın da duygu ve düşüncelerine göre ortak hareket edilip bir karara varılır.

Öncelikle sevgilinizin güvenini kazanmak için kendiniz gibi olun, kendiniz dışında bir şey yapmayın, nasılsanız öyle görünün, Yalan söylemeyin, saygılı olun ve samimiyet gösterin, yapmacık olmayın,içinizden geldiği gibi davranın, Çünkü yapmacık davranan insanların sonra kendi gibi davrandıkları zaman güven duygusu kayboluyor onun için nasılsanız öyle davranın.

Eğer karşı taraf küçüklükten veya yakın zamanda onda güven konusunda hasar bırakmayan bir şey yaşamadıysa güvenini hissettirmen çok daha basit olacaktır. Şüpheli kelimeler kullanmaktan kaçın ve her seferinde onu sevdiğini belli et.

Bence ekstaradan bir şey yapmana gerek yok yeri geldiğinde yapman gerekeni yaparsan zaten onun sana karşı güvendiğini anlarsın

güvenini kazanmak için onu huzuurlu hissettirmeli mutlu hissettirmeli

Ona yalan söylememeli, tutamayacağın sözler verilmemelisin.
Onu sevdiğini hissettirmek, içten davranmak , güzel bakmak da güveni arttırır.

Yalan söylememeli, onun yanında huzurlu olunmalı gibi şeyler önemlidir ilişkilerde.

Onun o güveni kendi kazanması gerekiyor bence, birbirimizi iyi tanımamız lazım güven kendi kendine oluşur. :joy: