Sevgilinin karşı cins kankası ile denize gitmesi

Evet arkadaşlar güven duygunuzu sınayan bir soru. Siz bu durumda ne yapardınız?

Gitmesini uygun bulmazdım açıkçası. Ben sevgilimin yanında yoksam ikisi denize gitmek istiyorlarsa, yani böyle bir isteği bile varsa sevgilimin ona hiç karışmazdım ve direk bir daha sevgilimle görüşmezdim, yani bunun kavgasını yapmak bile çok gereksiz.

Ben gitmesini uygun bulamazdım. Deseler hep beraber gidelim ben burdan herhangi bir hata da görmem açıkçası iyi de olur beraber gitmemiz.

Pek kıskanç değilim ve karışmamayı tercih ediyorum. Hatta buna da çok bir yorum yapmam. Çünkü yapacak çok bir yorum yok. Eğer böyle bir şeyi sorabiliyorsa, yerim ben o cesareti, gitsin zaten. Sinirlenirim çünkü denize gitmek kafeye gitmek gibi bir şey değil. Bence daha fazla samimiyet isteyen bir şey. O samimiyete sahip olduğu bir kız arkadaşı var ise de yine çok hoş karşılayacağımı sanmıyorum.

Böyle bir durumda gerçekten tepkim çok büyük olur. Zaten böyle birşey yapacağını zannetmiyorum.

Bir kez uyarırım eğer tekrarlanırsa ayrılığa kadar gider.Benden ayrılmadan yapamaz öyle şeyler

Bu normal bir durum olmadığı için kimsede git demez. Herkes tepki gösterir ve muhtemelen de bir ilişkinin sonunu hazırlar, başka birşeye de yaramaz.

Ben kesinlikle izin vermem.Ne kankası ? bu zamanda kanka mı ? kaldı.Ben izin vermem.Kendi cinsiyle giderse gitsin.

Şimdi ne yalan söyleyeyim ben bu ihtimali düşünmem bile. Böyle bir şeyi sorma gibi bir cesareti varsa sevgilimide tebrik ederim. Denize gidecek boyut oluştuysa samimiyet baya ilerlemiştir zaten. Böyle bir şey söz konusu bile olamaz. Zaten gideceğine ihtimal bile vermiyorum. Ben sokakta yanından geçen kızı kıskanırken böyle bir şey söz konusu bile olamaz.

Hiç hoş değil ben kıskanırdım ve istemem bu tür şeyler kızarım hoş karşılamam tepki veririm kavga çıkartırım çok sinirlenirim

Kıskanma eylemini çok iyi yapan kişiler kısıtma diyelim buna şöyle cevap verirdi karşı cinsten kankası olamaz asarım keserim derdi

Hayatta ya onda o cesaret olamaz bile ya böyle bir şey mümkünatı yok öyle bir şeyde yapmaz yapamazda :slight_smile:

Nasıl bir kanka samimiyet ne boyutta o önemli

Ben böyle bir durumu kabullenemem, kabullenmek isteyenlerin kendi tercihleridir. Bana göre ateş ile barut yan yana durmaz ve bur de yarı çıplak halde… Yani mümkünatı yoktur.

Sevgilim karşı cins kankası ile tatile gidemez.Eğer olurda gitmeye kalkarsa ilişkimizi noktalarım bu kadarda ciddiyim.Eğer tatile gidecekse ailesi ile yada erkek arkadaşıyla gidebilir.Karşı cinsten biriyle tatile gidemez.Kanka falan anlamam ben benim sevdiğim sadece benimle güzel vakit geçirmelidir.

Uygun bulmazdım ki bunu açıkça dile getirirdim. Zaten denizden döndüğünde sevgili olur muyduk orası da meçhul. Biraz fazla kıskançlığa girebilir kimilerine göre. Ama benim için her zaman doğru sözdür. "Ben sana güveniyorum karşı tarafa güvenmiyorum "

homo falansa olabilir.bakın ilk cümle gayet katti.

Kesinlikle gidemez.Böyle bir soruyla bile gelemez bana kaldı ki habersiz gidecek yok sayarım anında silerim.Akla mantığa ters.

Ben böyle bir şeyin pek mümkün olmayacağını düşünüyorum. Nasıl benim erkek kankam olamazsa, eşimin de kadın kankası olamaz. Kaldı ki deniz tatiline gidilecek? Hiç bana uygun değil.

Kıskanç biri değilim öyle ama bunu yapacak cesareti kendinde bulabiliyorsa ayrılmayı göze alıyor demektir.Benim olmadığım bir yerde onun karşı cins kankasıyla takılması ne kadar doğru ki.