Sevgiliniz size bir sıcak bir soğuk davranıyorsa!

Yeni bir ilişkidesiniz ve sevgilim dediğiniz kişi bir gün size karşı çok iyi ve sıcak davranıyor, ertesi gün ne mesaj var ne arama, yüz yüzeyken de soğuk gibi. Sizce bu bir taktik midir? Ne düşünürsünüz ve nasıl davranırsınız?

Sana tek bir şey söylemek istiyorum, öyle bir kızla uğraşacağına terk etmek senin için en hayırlısı olucak. Burda o durumu yaşayan biri var. :wink:

Duzensizlikten hoslanmam. Özellikle de ilk başta böyle birşey yapıyorsa karşımdaki kişi bunu devam ettirmek pek mantıklı olmayabilir. Çünkü size değer vermeyen birine sizde değer vermek istemezsiniz.

Tek diyeceğim söz ona, Ya seversin yada Gidersin. Gidene kal Deseydik Gelene Hoşgeldin Demezdik. :wink:

İlişkiyi dengede tutmaya çalışırken, benimde dengemin bozulmasına sebebiyet verebilir. Dengesiz, ruh hali bozuk bir sevgili insanı hayattan soğutur.

Buz dolabı değilim bir sıcak bir soğuk davranacak. İkinci günü yada ertesi günü beklemem resti çekerim.
Böyle ilişkilere gelen biri değilim.
Olanlarda sabır versin.

Belki de arkadaş gibi olmak istediği içindir.Hem arkadaş hem sevgili gibi.Ama aşk dediğin zaman insanın mutluluğu söz konusudur.En yakın zamanda size bağlı birisine aşık olmanız dileğiyle…

Bu kişinin senin hakkındaki kararsızlığını gösterir. Bir tıkanıklık bir blokaj duygusu var ortada. Yani akışı tıkayan birsey söz konusu ve sonunda “tıkandı baba” hikayesine doğru yol alan nasipsiz bir ilişkidir bu. Kısaca tatmin edici bir sonu olmaz ve bitmeye mahkum olduğu kesin. Çünkü daha ilişkinin ilk günlerinde adrenalin üst seviyede olması gerekirken dahi böyle aksaklık yaşanıyorsa unutmayın ki beraberlikler yaşlanır. Hem zamandan hem de iki gözden yaşlanmamak için baştan kestirip atmak en doğru hareket. Hani kangren gibi düşünün kesmedikce büyüyen hastalık.

Sevgilim yada eşim olacak insan bana bu şekilde davranıyorsa, vardır mutlaka bir nedeni. En başta bu nedeni bulmaya çalışırım. Bu neden kendisi ile ilgili olabileceği gibi benimle de ilgili olabilir. O durumda da ne yapmamız gerektiğini oturup konuşur çözeriz. Değilse de ayrımlaktan başka çare yok.

Bazen sevdiğimiz kişilerin sıcak davranırken bir anda soğuk davranmasının altında başka şeyler olacağını düşünüyorum. Bu yüzden karşımıza alıp düzgün bir şekilde konuşmamız gerekiyor.

Açık açık ortada ciddi bir problemin olduğunu görmüş olurdum bu davranışıyla beraber, daha fazla huzurumun kaçmasındansa erkek arkadaşımla bu konu hakkında detaylı bir konuşma yaparak aradaki anlaşmazlığı düzeltmeye çalışırdım, düzelecek bir durum yok ise yoluma tek başıma daha huzurlu devam ederim.

Valla keyfi bilir bunun nedenini sorarım niyetin ayrılmak mı ben oyuncağın değilim derim bir sıcak bir soğuk davranıcan böyle olmaz bi karar ver derim

Öyle bir durumda partnerimin benimle oyun oynadığını düşünürüm. Yani keyfine göre davranış belirliyor bana. Bu pek hoş değil. Bu ilişkide bir sorun olduğu bellidir o zaman. İletişim kurmak ve olmuyorsa da yolları ayırmak en doğrusudur.

Garip bir durum. Bence ilk ona sormak gerekir neden böyle yaptığını. Sanmıyorum ama belki haklı bir sebebi vardır.

Sizi canı istediği zaman arayıp soran, işine geldiği zaman güzel davranan insanlardan uzak durulması gerekir. Sizi candan seven insan sizinle ilgilenir ve asla ihmal etmez, çünkü kaybetme korkusu vardır.

Eğer öyle bir kız arkadaşın var ise ilk önce konuşup sorunun nerede olduğunu öğrenmektir. Eğer buna rağmen hala devam ediyor ise böyle davranışlara mutlaka ayrılmalısın emin ol bu senin açından daha olumlu bir sonuç olacaktır.

İkizler burcu olabilir :joy: eğer öyle değilse mutlaka bir nedeni vardır. Mesela ben başka birşeye kızıp kendimi gaza getiriyorum, hiç alakası olmadığı halde eşime soğuk davranabiliyorum.

Öyle bir sevgilim olacak, önce konuşmaya çalışırım sorarım yine aynı tavır sergilediği zamanda yol veririm, uzatmaya gerek yok derim.

İkiniz içinde ayrılmak en hayırlısı olacaktır. Sonu olmayan bir iş gibi duruyor öyle bir şey. Ancak bunu neden yaptığını öğrenmeden de ani kararlar vermeyin.

Sevgilim bana bir sıcak bir soğuk davranıyorsa önce düzğünce sorarım neyin var srnin bana neden bir sıcak bir soğuk davranıyorsun diye söylemezde yine aynısı yaparsa bende aynısını ona yaparım o sıcak olduğunda hep soğuk olurum çünkü yaptıkları şeyi anlamakda güçlük çekiyorlar iyi birşeymiş gibi düşünüyorlar ama sana yaptığının aynısını sende ona yaparsan eger anlıyor saten köyü biley olduğunu ve bir daha yapmıyor.