Sevgilinizle tartışma yaşadığınız zaman nasıl hissedersiniz?

Sevgilinizle telefonda tartışırken telefonu suratına kapatırsa nasıl hissedersiniz? Geri arayınca telefonu kapalı olursa ne yaparsınız?

Sevgilim yok olmayacakta ama arkadaştan gidersek tabii ki kötü hissederim başka bir şey beklenemez zaten.

Çok kötü bir his mesaj atmak istersin ama cesaret edemezsin

Eşimle evlenmeden önce bu tür durumlar yaşamıştık,neyse ki artık geride kaldı gerçekten de kötü bişey.ALLAH kimseye yaşatmasin😄

Sevgilimle tartıştığım zamanlarda hissediyorum kalbimin kırıldığını hatta en çok o zamanlar hissediyorum sanki kalbim elimdeymiş de onu yere çarpmışım gibi oluyor canım acıyor onunla bir saniye bile kavgalı dursan içimde fırtınalar kopuyor yani Onunla kavga etmek benim için dünyanın en kötü durumlarından birisidir diyebilirim.

Sevgilim olduğunu hissederim, güzel bi his olsa gerek :sweat_smile: Şaka bir yana tartışmayı severim ama kavga ya da kırıcı sözler söyleme gibi bir şey olursa çok canım sıkılırdı muhtemelen. Sürekli kafama takardım ve konuşup durumu çözmek isterdim diye düşünüyorum
Telefonu suratıma kapatacak kadar bana saygısı olmayan veya beni değersiz gören biriyle sevgili olamazdım gibi geliyor ama olmuşsam muhtemelen çok çok yersiz bir şey yapmış olmam gerekir telefonu yüzüme kapatması için. Bu durumda da herhalde bi şekilde ulaşıp gönlünü almak için elimden geleni yapardım

Tartışmak istemem fakat bir anlık sinir den dolayı kalbini kırıyoruz. Daha sonra da telefonlara bakmayinca insan bir tuhaf oluyor keske yapsaydım diye.

Bidaha hiç aramam naparsa yapsın ben mi koşturcam peşinden elbet açacak o telefonu o zaman yandı işte

Genel de haklı olduğum için kötü hissetmem. Ama üzür dilemem gerekiyorsa dilerim.

Sevgilim değil ama eşimle arada bir telefonda tartışırız ve suratıma telefon kapatır ve her arayışımda meşgule atar…
Bu tür durumlar insanı değersiz hissettiriyor

önce bir düşünürüm kimin haklı kimin haksız olduğunu onada söylerim ve kolayca anlaşılabiliriz

şu an öyle bir sıkıntım yok. Ama geçmiş zamanda oldu ve sinirlenip telefonu kırdığım zamanlar oldu. Yani olan telefona oldu. :blush::smiley:

Sinirli oluyorum tripli oluyorum kendimi yiyorum bir yandan sürünsün isteyip bir yandan mesajına cevap vermeden duramıyorum ama çokta kötü davranıyorum

Hiç te umursamam ne hali varsa görsün. En nefret ettiğim şeydir. Telefonu yüzüme kapatması bende umursamam arasada asla açmam.

İnatçı trip attığı zaman ondan nefret ediyorum​:persevere: Mesajlarıma bakmaz konusmaz ama bizde numara çok :blush:gününde olursa iyi​:blush: çok cadı ama onu seviyorum beni delirtsede​:blush::blush:

Tartışmaya bağlı ama umursamaz ve rahat olduğum için sorun fazla yaratmazdim.

sevgilimle tanıdığımda ona yaptığı hareketin yanlışlığını ispatlamaya çalışırım. Telefonu kapattığında ve ona ulaşamadığım zaman sakince bekler rutin işlerimi yaparım.

Berbat hissederim kendimi çünkü çoğu zaman kırmış oluyoruz birbirimizi. Boğazımda bir yumru oluşuyor ve bir pişmanlık geliyor ardından onu kırdığım için. Asla rahat olamıyorum barışmadan, aklımdan hiç çıkmıyor. Normalde de hiç çıkmıyor ama başka işlerle ilgilenemez oluyorum büyük tartışınca. Bu yüzden tartismamaya özen gösteriyorum yani tartışacak bir şey yapmamaya. Ama ne derler tartışma ilişkinin tadı tuzudur derler. Yapacak bir şey yok :slight_smile:

Eğer bir gün sevgilim olursa bu soruya geri döneceğim lakin sevdiğim insanla tartışmak hiç bir türlü iyi hissetmeme neden olmaz.

suratima kapatirsa çok kirilirim hemfe acayip ben çok yaşadım böyle olayları ama biz konuşmuştuk böyle yapma kalbimi çok kiriyosun diye ondan sonra bana çok kizsada telfunu suratime kapatmiyo benim kapatmamı istiyo