Sevgilisini öldürdü, "biri vurdu" diye ihbar etti.

Antalya’da yaşanan bir olay . Adam sevgilisini öldürdükten sonra 112 yi arayıp adamın biri bir kadını vurdu dediği ortaya çıktı.
Cinayetten bir gün sonra da para karşılığında cesedi gömdürdüğü ortaya çıktı.

İnsanlar beni günden güne korkutmaya devam ediyor.Kimseye güven kalmadı artık.Birini hayatına alıyosun ne hayallerle ve ne umutlarla ama bir bakıyosun aslında katilinle tanışmışsın.Allah iyi insanlarla karşılaştırsın çok üzücü çok kötü bir durum gerçekten.

Psikopatlığın daniskası bu şimdi öldürdün iyi hal falan verirlerse artık hiç umudum kalmaz

Keser döner sap döner gün gelir hesap döner. İnsanlar ne kadar kolay zannediyor böyle şeyleri. Hiç akıl alır bir şey değil. Hiç bir şekilde yakalanmıycak gibi zannediyorlar kendilerini.

Manyaklık aldı başını gidiyor nasıl bi kafa yapısı nasıl bir düşüncedir bu anlamak mümkün değil töbe töbe

Ne kadar cani insanlar ya bir de gömdürmüş. Hiç mi vicdan yok bu insanlarda ne kadar da garipler.

Pes diyorum artık gerçekten insanlar nasıl böyle kötü kalpli ve vicdansız olabiliyorlar?

Ne pislik insanlar var ya kadınların biriyle görüşürken çok dikkatli olması lazım psikopat insanlarla birlikte olmamak lazım. Allah ve devletimiz gereken en ağır cezayı verir umarımm.

Ülkede kadına yönelik şiddet ve eylemler arttı belki de eskiden de böyleydi ama haberimiz yoktu bilemiyorum. Sokakta yürümekten korkar oldu insanlar bu caniliği yapanları madenlerde ömür boyu çalıştıracaksın. Özgür yürüyemiyor kimse artık belanın nereden geleceği bellisiz sebepsiz yere bile öldürüyor…… Erkek halimle bile korkar oldum. Kadınlar nasıl korkmasın.

İnanamıyorum gerçekten insanlar nasıl böyle vicdansız olabiliyorlar anlayamıyorum yazık gerçekten çok yazık…

Şaka mı ya. Bu insanlar böyle kötülükler yaparken gerçeklerin ortaya çıkmayacağını nasıl düşünebiliyorlar.

Hiç utanma arlanma kalmamış. İyi olmuş anlaşıldığı yüzsüz yüzsüz halk içinde dolaşacaktı.

İnsanlar ciddi anlamda kafayı yemiş. Bu nasıl bir zihniyettir ya. Yazık çok yazık.

Gerçekten çok saçma sanki polisler onun vurduğunu anlayamayacak sadece kendisi zeki heralde

Evet gerçekten çok yazık oldu bide zam bikisini vurdu diye ihbar etmesi beni benden aldı yani

insan evladı şu gavurluklarını başka bir şekilde çalıştırsa var ya! bu ülke böyle anılmaz, saygı duyulan bir ülke haline gelirdik. ama işte akılları hep kötüye çalışıyor.

Dünyanın çivisi çıktı artık. Ne hale geldi insanlar.

yani en azından bu ortaya çıktı. ya çıkmasaydı? gerçekten çıkmış dünyanın çivisi. yazıklar olsun bu da erkeğim diye geçinsin.

Vay utanmaz herif.Öldürdün madem niye yalan söylüyorsun? Anlayamayacaklarını sanıyorlar herhalde.