Sevgiliye el emeği verilerek nasıl güzel ve anlamlı bir hediye verilebilir?

Sevgiliye el emeği ile güzel ve anlamlı bir hediye ne verebiliriz?

El emeğinde örnek çoktur en güzeli de yıllardır atan kalbin artık başkası için atmasıdır neredeyse her saniye emektir.

Sevdiğiniz kişi sevgiliniz yada ailedenbirine el emeği kendiniz yapip ne verirseniz çok değerli olacaktır,çünkü onun için zamanınızı harcamış ve emek göstermişsiniz . Kış mevsiminde öreceğniz bir atkı onun için çok güzel bir hediye olacaktır yada el emeği ile yapılan bir anahtarlık her daim onun işine yarayacaktır.

Sevgi emek ister. Elinizde yapacağınız her türlü şey değerlidir. Mektup yazıp zarfını onun resminden oluşturabilirsiniz. Ama el emeği olan her şey degerlidir.

Böyle bir tür atkı örülebilir. Köşesine de isminin baş harfleri örülebilir ya da her neyse nasıl yapılıyorsa artık. Ben bir keresinde atkı benzeri bir şey yapmıştım da köpeği için kullanmıştı…

Eldiven atkı kazak yelek gibi şeyler örülebilir bence bunlar el emeği göz nuru daha çok severek giyilir

Sevgiliyi düşünerek yapılan şeylerde yapılan her şey kıymetlidir bu kişininin el becerisine bağlıdır eldiven atkı gibi şeyler yapılabilinir yetenek fazla ise o kişinin kara kalem resmini yapmak hoş olcaktır.

Bu senin sevgilinin zevkine göre değişmekte. Sevgilin için en doğru hediyeyi onun davranışlarından neleri kullandığından ve ne renkten hoşlandığından çıkartabilirsin.

El emeği olarak kazak, atkı , eldiven , çorap örülebilir çünkü hepsi el emeği isteyen şeylerdir.

Sevgili için el emeği ile yapılan her hediye güzel ve değerli olacaktır.Sadece sevgiliye değil bütün dost ve arkadaşlarımıza yakınlarımıza el emeği ile yaptığımız hediyeler özel bir anlam taşır.
Sevgili için ise,atkı,bere,kazak örebilir,kolye,küpe,bileklik gibi takılar yapılabilir,resim yapabilir,evinde kullanabileceği aksesuarlar yapabilir,bazı objelere boyama yapabilir veya birlikte çektirmiş olduğunuz resim için çerçeve yapabilirsiniz.
Hiç birini yapamıyorsanız güzel bir yemek ve pasta yaparak yemeğe davet edebilirsiniz.:slight_smile:

Sevdiğiniz kişiyi düşünerek ve emek harcayarak yapacağınız her hediye çok değerlidir. Sevginizi ve duygularınızı ifade eden bir kart yazmanız dahi oldukça anlamlı bir hediye olacaktır.

En güzel hediye yıllarca unutulmayacak şiirdir veya can yakan gözleri dolduran sevginizi haykıracağınız mektuptur. El emeği olarak kadınlar her şeyi severler yeter ki siz yapmış olun, onun için yapmış olun.

Youtubede görmüstüm kağıtlerdan yapılıyordu içinde fotoğraflar yazılar var.Kapalı bir şey açilınca içinde birsürü sey oluyor.araştırırsan bulabilirsin.

El emeği olduğu sürece ne hediye ettiğinizin çok bir önemi olmamalı. Siz onu düşünerek bir sürü uğraş vermiş bir şeyler ortaya çıkarmak için çabalamış olacaksınız. Böyle bir hediyeyi düşünmüş olmak bile çok güzel. Hatırada uzun süre kalacak bir hediye olmalı. Belki sevdiğiniz kişi için sevdiği bir çiçeğin tohumunu alarak onu yetiştirebilir ve zamanı geldiğince güzelce süsleyerek ve üzerine yazdığınız notla beraber verebilirsiniz. Kış ayına giriyoruz bunu fırsata çevirerek ona hoşlanacağı tarzda kazak, atkı, şal ve berelerden birini örebilirsiniz. Edebiyata ilginiz varsa şiir yazabiliyorsanız içinizden geçenleri şiire dökebilirsiniz. Romantik bir yemek düzenleyerek bu şiiri karşı tarafa okuyabilirsiniz.

@Akerim#646173 atkı

El emeği hediyenin değeri paha biçilemez. Sevginizi ifade etmenin en şık halidir. Bu bazen ilmek ilmek örülen bir atkı, kendi hazırladığınız bir çerçeve, aksesuar olabilmektedir.

El emeği göz nuru hediyeler örgüyle süveter, atkı ve bere yapılabilir…