Sevmek için fedakarlık yapmaya gerek var mı?

Sevdiğimiz biri için fedakarlık yapmaya gerek var mı?

Bence sevdiğimiz için hiçbir sıkıntı sorun yok iken fedakarlık yapmaya gerek yoktur, ama bir sıkıntı sorun var ise sevdiğimiz için fedakarlık yapabilir diye düşünüyorum.

Evet var. Sevgi için gelecek için diğer şeyler gibi herkesin fedakarlık yapması gerekiyor. Bencillikle olmaz.

Öncelikle nasıl bir fedarlık bu önemli ama gerçekten seviyorsak bazı fedakarlıklar yapılabilir. Artık birinin seni sevdiğinden bile tam emin olamazken ya da seviyormuş gibi yaparken fedakarlık kelimesi çok büyük bir şeymiş gibi geliyor gözüme

Fedakarlık yapmayı gerektirecek bir durum olduğunda evet gerek var. Kendine de haksızlık etmemeye dikkat ederek insan sevdikleri için fedakarlık yapmalıdır.

Evet var. Sevmek için fedakarlık yapmak ileriki zamanlarda insanın ilişkisini kurtarır.

İnsan birini çok severse zaten fedakarlık yapacaktır. Ama bu fedakarlığın sonu hep karşı taraftan darbe alarak bitiyor. Bu dünya hassas kalpler için cehennemdir.

Yerinde fedakarlık yapılır. Her iki tarafta fedakarlık yapmalı. Tek tarafın fedakarlığı ile olacak iş değildir. İlişkide fazla fedakar olan ezilir.

Bence fedakarlık yapmıyorsak tam anlamıyla sevememişizdir. Sevmek için fedakarlık gereklidir diye düşünüyorum.

Sevmek için mutlaka fedakarlık yapmak gerekiyor, çünkü insan bazı konularda sevdiği için fedakarlık yapabilir. Eğer bir insan fedakarlık yapmıyorsa demek ki gerçekten sevmemiştir.

Gerekiyorsa var bence, bir insanı sevmek onun için fedakarlık yapmak o ilişkiyi daha güçlendirir bence.

Sevgi için fedakarlık yapılmalıdır ve fedakarlık yapılmadan bir şeyler elde edilemez.

Fedakarlık karşılıklı olmalıdır. Birisi sürekli fedakar davranırken,karşı tarafın aynı şekilde davranmaması tek taraflı bir durum yaratır.

Fedakarlık hak edene yapılır sevmeye şu zamanlarda çok fazla gerek var. Fedakarlığa değer biri bulmak, feda ettiğin zamanı ve sabrına değer birine denk gelmek önemli kısım bu. Fedakarlık olmadan sevmek olmuyor…

Tabi ki de sevdiğimiz insan için fedakarlık yapabiliriz. Kendimizden ödün vermeden, yeterli ölçüde olması gerekir tabi.

fedakarlık yapmadan zaten sevgi olmaz ki nasıl olsun karşılıklı fedakarlık sevgiye dönüşür.

gerek yok bence seven insan her türlü sever sevdiği insanı basma kalıplara basmaya gerek yok olduğu gibi kabul etmesi lazım etmiyorsa gerçekten sevmiyor demektir .

Seven insan fedakarlık yapar. Kalbini gönlünü açar herşeyden önce.


Sen zaten severek fedekarlık yapıyorsun. Bu zamanda aranıp da bulunamayan şey.

Sevmek Fedakarlık tır zaten Zamanından fedakarlık edersin yeri gelir canını feda edersin SEVMİŞ SEN ömrünü ona feda edersin.