Şiddet affedilebilir mi?

Şiddet affedilebilir mi?


Kesinlikle hayır. Fiziksel ya da psikolojik hiç farketmez, asla affı olamaz.

Şiddet affedilebilir bir eylemdir ancak affetmek çok zordur bir çok insan bunu imkansız olarak görmektedir.

Şiddet kişinin karşı taraftan alabileceği en kalıcı hasar bırakan eylemlerden biridir. Bunun affı olmaz.

Gördüğümüz kadarıyla affediliyor şiddet gören kişi hep affediyor ama bence affetmemek gerekiyor.

Kadınlara buradan sesleniyorum. Şiddeti asla affetmeyin. Değişir düzelir siniri geçer gibi avuntu cümleler cümleler kurmayın zira kişi değişmez. Şiddete meyledildiği anda arkanıza bile bakmadan uzaklaşın. Bir daha da o kişi ile görüşmeyin.

Hayır affedilmez yanlış bir davranış kesinlikle olmaz hemen ilişki bitirilmeli

Kaba kuvvet çözüm olmamalı, şiddete başvuran kişi günü gelince şiddet uygulayan kişiden özür dilerse affedilmelidir.

şiddet affedilemez kesinlikle .
affetmek gibi bir yanlış yapıldığında şiddet gösteren kişi bunu sonraki zamanlarda tekrarlayacaktır.Ona bu yetkiyi şiddet gören affederek vermiş olur.Yanı sonuç olarak ilişki yalama olur şiddet kısır döngüye girer.

KESİNLİKLE HAYIR!!! Şiddetin her türlüsüne karşıyız.Şiddet cezalandırılmalıdır.

Asla kabul edilemez. Şiddet insani bir sorundur ve tedavi edilmelidir. Şiddete meyilli kişiden uzak durulmalıdır. Düzeltmeye çalışmayın asla yapamazsınız olan size olur. Bırakın psikologlar düzeltsin onu.

Şiddet affedilemez affedilmemelidir bir kere şiddet uygulayan insan bir daha uygular şiddetin her türlüsü çok kötüdür, yanlıştır hiçbir şiddet affedilmemelidir.

Affrdilmemeli. Ama maalesef insanların gidecek bir yeri ve bir işi olmadığından çoğu bunu affediyor.

Şiddetin hiçbir türlüsü asla affedilmemelidir. Bu tarz şiddet gören kişilerin kendilerine bunu yapanları affetmesi kişinin kendisine yapacağı en büyük kötülük ve büyük aşağılamadır. Bunun affı olmaz lütfen güçlü durmayı bilelim.


Şiddetin hiç bir türlüsü affedilemez ne ruhsal ne de fiziksel, bunları yapan yarın bir gün seni öldürürcesine dövebilir. Geriye kalan sadece bir suç olur.

ŞİDDET NORMALLEŞTİRİLEMEZ ! HEM FİZİKSEL HEMDE PSİKOLOJİK ŞİDDET AFFEDİLEMEZ. EĞER AFFEDİLİRSE BU DURUM SONSUZA KADAR SÜREBİLİR

Affedilmez mi tabi affedilir. Az kafa göz yarmış az biraz daha yarsın. Sağ yanağınıza tokat yiyorsanız sol yanağınızı çevirin.

Şiddetten vazgeçti zaman affedilebilir bence

Şiddet affedilebilir ancak şiddet gören kimse, kendisine şiddet gösteren kimseye karşı bir daha asla eskisi gibi hissedemez.

tek affedilmeyen şu hayatta şiddet olmalı ne kadına ne çocuğa ne de hayvana hiç bir canlıya uygulanan şiddetin affı olamaz ve olmamalı