Şiddetli fırtına uyarısı !

Bursa Valiliği tarafından yarından itibaren havaların soğuyacağı ve kentte fırtınanın beklendiğini vurgulandı.Olumsuz durumlara karşı tedbirli olunuz açıklamalarını yaptı.

herkes tedbirini alsın bari hazırlıklı olmak gerek

Dışarı çıkmayın olsun bitsin.Zaten heryerler yasaklanmaya başladı, tiyatro,sinema,spor salonları, Alışveriş ve giyim mağazaları yavaş yavaş kapamaya başladı gene.Sadece Bursa için geçerli değil .Tüm Türkiye için konuşuyorum . Dışarı çıkmalarını zaten tavsiye etmiyorum.Havalar soğudu, fırtına da gelmek üzereymiş.İnsallah vakalarda azalır bu kadar önemleme karşı.

Kışla birlikte fırtınalar da geliyor demek. Orada yaşayanlar tedbirini alsa da fırtına yine sağı solu uçurmasa bari.

Zaten ortam kötü dışarı çıkmayın bir işiniz yoksa yeter.Allah sokakta kalanların yardımcısı olsun

Aslında korona vakalarının arttığı bu dönemde fırtına gelmesi de iyi olmuş diyebiliriz. Evden çıkmayalım. :smile:

Bu günler böyle kötü haberler duymaya alıştık malesef. Bu pandemi dönemi bizi sokağa bırakmazken Fırtına evimize kiltlemeye zorluyor. Hayırlısıyla güzel haberler duyacağımız günleri görmek isteriz.

Önümüzdeki hafta oldukça soğuk bir hafta olacak Allah herkesin yardımcısı olsun.

Kış kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Dikkatli olmakta fayda var tedbiri elden bırakmamak lazım.

Umarım herkes tedbirini almıştır kış geldi artık umarım hasarsız can kayıpsız olur.

Umarım bu haberi gören herkes tedbirini almıştır ve o zaman geldiğinde hiçbir zarara uğramaz umarım. Kimse bir zarar görmez inşallah…

Fırtına uyarıları, yoğun yağış uyarıları, vs . Aslında bizim uyarmamız gerek, hala şehirlerde kanalizasyon ve alt yapı sorunları var. Bir fırtınada, yağmurda, karda, sanki hayat duruyor. Pandemi nedeniyle bir cok kişi evde. Ya para kazanmak zorunda olan, işe gitmek zorunda olanlar ne yapsın😕

Çatıların uçması, ağaçların devrilmesi gibi olumsuz etkilerin yanında özellikle Bursa ilimizde soba zehirlenmelerine çok sık rastlamaktayız, bölge halkının bu tür olumsuzluklara maruz kalmaması için, en üst seviyede tedbirlerin alınması gereklidir.

Bu soğukta bide dışarda kalanlar var Allah onlarında yardımcısı olsun havalar artık hep böyle yağmur soğuk .