Şili'de Deprem!

Güney amarika ülkesi olan Şişli’de 6,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Alıştık artık geçen Elazığ da deprem olmuştu bence biraz dikkat etmeliyiz.

Deprem geliyorum demez. Dünyanın neresinde olursa olsun bilemeyiz kesin olarak. Geçmiş olsun Şili

Geçmiş olsun demekten başka birşey gelmez ellimizden dikkatli olmak lazım deprem sırasında nerelere saklanmak gerekir bilmek lazım darbe almamak gerekir kafadan başımızı korumalıyız bilinçlenmeliyiz çünkü başımıza ne gelicek bilmeyiz zor bi durum yine Allah yardımcıları olsun.

Geçmiş olsun. Bu son bir hafta gündem hep deprem haberleri oldu. Umarim daha da deprem haberleri duymayız.

Hep art arda geliyor bu depremler devlet büyükleri bir önlem almalı buna acilen.

Bu depremler de çok arttı gerçekten çok korkunç bir durum umarım tekrarı olmaz çok geçmiş olsun diliyorum umarım herkes iyidir…

son zamanlarda çok fazla deprem olmaya başladı çok dikkatli olmamız lazım gerçekten.

geçmiş olsun inşallah kötü bir şey yoktur.

2020 son dokunuşlarını yapıyor. 2021’e hâlâ az da olsa zaman var. Ben hâlâ uzaylıların gelmesini bekliyorum.

Bir haftadır her yerde deprem oluyor 2020 felaketlerle başladı ve felaketlerle sona doğru yaklaşıyor herkese Geçmiş olsun Allah beterin beterinden saklasın.

Şili’de çok sık bu büyüklükte depremler yaşanıyor. Okyanus şeridinde bir ülke olduğu için tsunami oluşma durumu da var.

Geçmiş olsun Şili Allah yardımcınız olsun inşallah çan gaybı yoktur. Yaralılara Allah yardımcısı olsun.

artık bağışıklık kazandık bu haberlere.Düzenli bir şekilde hep deprem haberleri okuyoruz umarım fazla zarar yoktur.

Dünya oldu beşik, sen sağ ben selamet bu işin sonu nereye gidecek bakalım, her ülke özellikle ülkemiz sallanıyor.

Depremler felaketler hep üst üste geliyor Allah sonumuzu Hayır Etsin

Fay hattından ve yeni oluşumlu bir kıta olduğundan eskiden ne depremler oluyor orada. Çok yakın bir zamanda 7 küsür şiddetlerde deprem olmuştu oralarda.

Depremler artık ülkemizin gerçeği haline geldi umarım kimseye bir zarar gelmemiştir.

depremler çok artmaya başladı. Allah yardım etsin…

Geçmiş olsun. İnşallah can kayıbı yaşanmamıştır. Depreme karşılık önemli tedbirler almak şart.