Şimdiye kadar aldığınız veya verdiğiniz en iyi hediye nedir?

Şimdiye kadar aldığınız veya verdiğiniz en iyi hediye nedir?

aldigin en guzel cocugum cok sukur. verdigim ise iyi bir es olmak

ben heidye alirken cok dikkat ederim ve hepsi birbirinden iyiydi her seferinde en son verdigim hediye en guzeliydi.

hmmm güzel bi soru. Öğrencilerim ilk yazmaya başladığında benim için yazdıkları mektuplar benim için çok değerli.

Aldığım en güzel hediyem mucizem karnımdaki kızım meleğim. Allahın en güzel hediyesi bana.

Aldığım ve babasına verdiğim en güzel armağanım bu hayattaki mucizemm kızım herseyim…

şimdiye kadar aldığım hediye telefon general Mobile 4g

Aldığım en iyi hediye, çocuğumun bana çizdiği aile resmi. Verdiğim ise, çocuğuma emanet ettiğim, dedemin bana verdiği çalar saat.

şuanda dek aldığım en güzel hediye rabbimin bana vermiş olduğu kızım canım yavrum

şuana kadar sadece bir kolye aldım oda çok iyi bir şey değildi ama yinede düşünce önemlidir.

Tabikide anneler gününde anneme aldığım hediyelerdir.Çok hediye aldım ve en iyisi ve en anlamlıları idi.

Anne ve babalar gününde aldığım hediyelerdir.Daha çok sevdiğim insanlara çiçek alırım.

En güzel verdiğim hediye, Yegemlerime aldığım akülü araba. En güzel aldığım hediye ise kocaman peluş pembe bir ayıcık.

• 9. Yaş günümde ailemin bana yazmış olduğu güzel mektupdu. Aldığım hediye ise genellikle doğum gününden önce gönderdiğim hediyelerin tümü.
  • Aldığım en güzel hediye telefon hediyesiydi verdiğim en güzel hediye ise anneme koltuk takımı almak.

Verdiğim hediyeler arasında bence en iyisi takım forma setiydi içerisinde forma,atkı,çakmak,kupa hepsi vardı.

aldığım en güzel hediye araba, verdigim ise hatirlamiyorum

Verdiğim hediyelerin geneli manevi olarak tercih edilmiş güzel hediyelerdir. Aldığım hediyeyse eşim hamileyken kızımızın ve ikimizin isminin yazdığı kolye almıştı. Beklemediğim bir anda vermişti çok mutlu olmuştum

Gerçekleri söleyeyim Sevgilime Dükkandaki En büyük oyuncuk ayıcığı almıştım arabaya zor sığmıştı :slight_smile: maaşımın yarısını verdim hiç unutmuyorum :frowning: Saglık olsun :smiley:

Aldığım adidas spor ayakkabı, verdiğim ise eşime telefon.