Sınav olurken kağıt değiştirdiniz mi?

Arkadaşlar sınav olurken başka biriyle kağıt değiştirdiğiniz oldu mu?

Evet lisede bazı sınavlarda sınav kağıdı değiştirmişliğim var.

hayır hiç olmadı bir kaç kez arkadaşımdan rica ettim ama o sıcak bakmadı bu duruma.

Yok hiçbir zaman öyle bir şey yapmadım. İnsanların saçma sapan laflarını dinlemekten hoşlanmadığım için kendime laf söylemesinden de nefret ederim. Bu yüzden hiç o sularda yüzmedim. Kopyamı kendi kendime çektim. :smiley:

Sadece bir kere kopya çektim oda işe yaramadı zaten. İnsanların hakkına giren birisi değilim böyle birşeyi asla yapmam.

Hayatımda ilk defa lise de kopya çektim kağıdımı arkadakine vermiştim. Hoca yakaladı, iki kağıdı da aldı herkes 100 alırken bize 40 ar verdi.

Hayir değistirmedim. Böyle birşey yapmanın bana fayda değil zarar getireceğini düşünüyorum.

Çok kopya çektim. Orta okulda Din dersinde tüm blok kağıtları değiştirmiştik. Öğretmenimiz askere gideceğinden o sınavda her şeye göz yummuştu.

evet lise zamanında çok yaptım ve hiç yakalanmadım :grinning:

Hayir hic olmadi nedense bende biraz yakalanma korkusu var heralde ondan

Lisede değilde üniversitede hoca iki soru sormuştu cevap olarak iki kağıt arkalı önlü doldurmuştum .

olamdi ama kopya uster istemez oluyor tabiki

Bir keresinde sınav kağıdım havada uçuşurken hocam yakalamıştı kağıdımı :joy:

Evet sıra arkadaşımla değişiyorduk bazen. Benim ingilizcem iyi olduğu için ingilizce sınavlarında değiştirirdik sınav kağıtlarımızı. Yapamadığı soruları yapardım ben.

En basit kopya tekniğidir ama yazılardan hemen anlaşılan bir işlem.

evet bunu lise yılların da çok yaptım ben bitirdikten sonra yanımdakiyle değiştirip boş soruları yapıyorduk

degistirdim en yakin arkadasimla o da her seferinde kalp krizi gecirirdi heycan korku panik yapardi ama bilgi paylastikca cogalir degil mi :rofl:

Lisede ilk kopyamı bu şekilde yapmıştım yanımda büyük sınıflardan biriyle yardımcı oldu bütün sorularımı yaptı ama çıkarken tabi bunu öğretmene söyledi ve 0 puan aldım bu yüzden

Hiç yapmadım yapabilceğimde birşey değildi.Kopya çekmeye bile korkardım.Bazen hazırlardım ama çekmeyi hiç bir zaman beceremedim.Hatta kopya konusunda o kadar kötüyüm ki.Bir hocamız vardı kopya çekilmesine müsade ederdi.Tabi herkes birazda gizli gizli yapmaya dikkat ederdi.Bense o kadar tecrübesiz halimle hazırladığım kopya kağıdını hocanın ayağın üzerine düşürmüştüm.Kıpkırmızı olmuştum.

lise de cok yapardikda ama universtede olmuyo hocalar lisedeki gibi olmyinca cekiniyrsn maglum yaşca buyuk​:rofl::rofl: