Sınavda kopya çekme ihtiyacı duydunuz mu?

Sizde sınavda arkadaşınızdan kopya çekme ihtiyacı duydunuz mu?

Sınavlarda cevap bulamayınca etrafa bakmak isteyen öğrenciler vardır ama başarılı olmaları zordur çünki öğretmene bağlı öğretmen ayakta uyuyosa kopya çeken çekene :smiley:

Sadece matematikte kopya çekme ihtiyacı duyardım ama onuda beceremezdim çok korkardım yakalanacağım diye elim ayağım titrerdi rengim atardı çekemezdim.

İşime zor gelen derslerde çekerim kendime ait yöntemlerim var işin piri oldum diyebilirim :slight_smile:

Hayır hiç ihtiyaç duymadım benim bildiklerim yetti bana

Çekmeyen varmı ki,ben çekmedim diyen bence yalan söyler.:joy:

çok çekmişimdir valla 5 dakika olmadan yakalanıp sıfır aldığımda oldu :slight_smile:

Kopya çekmek yeri geliyor ihtiyaçtan çok keyfi yapılan bir şey haline geliyor. Sorunun cevabını bildiğim halde eğlencesine arkadaslarıma bakardım ve bunu yaparken niyetim bilgi almak değil eğlenmek olurdu.

Evet üniversite 1. sınıftayken hoca sınıftan çıkıp öğrenci işlerine gidip geleceğini söyleyince açtım defteri cevapları yazdım.

Lisedeyken sınavların çoğunu kopya ile geçtik🙈

Evet bir sınavda kopya çekme ihtiyacı duydum çünkü taktir almak için puana ihtiyacım vardı.

Aynen herkesin yaptığı gibi bende kopya çektim.

Hiç kopya çekmedim gerekte duymadım çoğu zaman çalışıp giderdim, çalışamadığım anlarda sıkıntı yapmıyordum. Sınavı tekrarlama şansı oluyordu :slight_smile:

Evet ama emin olalım ki haksız kazancın hiçbirşeye faydası yok

hiç bi zaman ders dinlemediğim ve çalışmadığım için ihtiyat duyarım

Kopya çekmediğim sınav çok nadirdir. Her sınavda çekerim genelde.

Lisede ve ortaokulda çekerdim ama üniversitede hiç çekmedim.

Duydum. 5. sınıfta deneme sınavına girmiştik. Türkçem çok kötüydü o zaman ve önümdeki arkadaşımdan öğretmen arkasına dönükken 8 tane soruya bakmıştım ve 8’ide yanlıştı. Sallasaydım daha çok doğrum çıkardı. I yüzden o gün bugündür daha kopya çekmiyorum.

edebiyat sınavına girmiştim lise2de ve hiç çalışmamıştım arkadaştan kopya çekmiştim ilk ve son o zaman çektim

lisedeyken bir kere kopya çekme ihtiyacı duydum yalan değil… kimya dersinde kopya çektim ve öğretmenimede yakalandım tabiki :slight_smile: ben kopya çekmek istiyordum ama sanki öğretmen bana bakıyormuş gibi gelirdi çekemezdim sadece bir kere çektim ondanda yakalandım hiç unutmam ahh lise yıllarım ne güzeldi…