Sitede 20 lira yapınca ne hissettiniz?

20 lira yaptığınızda ne hissettiniz?20 lira yapmış bulunmaktayım.Bu arada Silver üye olanlar gold olmaya çalışın.Uğraşınca günlük 4-5 tl civarı kazanılıyor.

İlk kazandığım da mutlu olmuştum. İnsan emek verince mutlu oluyor.

Hiç bir şey hissetmedim. Ama rahatlama geldi tabi para paradır sonuçta. Tamam 20 TL büyük para değil ama bu devirde böyle platformlardan para kazanmak da zor. .

Kendi maaşlı işimden aldığım paradan daha çok sevindim. öyle haz duydum ki mutluluktan uçacaktım sanki, parayı hemen çektim hala da saklıyorum o parayı bir türlü harcamak istemiyorum.

Yeni gold üye oldum hâlâ 20 tl yapamadım. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Elbette mutlu oldum. Yirmi lira az bir para degil. Yirmi ekmek parası:slight_smile:

evet o paraya ulaşınca kullanmiycam briktiricem ya ama çok az kazanıyoruz şu an bence artması iyi olucaktır bence artarmı ki bu para yada nasıl artar bilenyazabilirmiii

Daha yirmi lira psikolojik sınırına ulaşamadım ama çok yakınındayım. Tahminlerime göre pazar günü ulaşmış olacağım. Bu miktara ulaştığım zaman küçük çaplı bir heyecan hissederim sanırım. İnternet üzerinden en son para kazandığımın üzerinden bayağı bir zaman geçti.

20 tl hedefim başarabilirsem benden iyisi olmaz herhalde :smiley:

daha kazanamadım ama az para bence sonuçta kimse kimseye bedava para vermez güzel bence…

yok henüz daha yeni bu hafta sonu uğraşıp yapabilirsem elimden geleni yapıcam dün gold üye oldum uğraşşsam o kadr oluyormu 4 5 tl anlayamadım umarım yaparım ve çekerim hızlıca

Sevindirici oldu tabii ama 20₺ olunca çekmedim ben parayı bir süre biriktirip öyle çekeceğim.

20 lira olmama az kaldı inşallah bende o emeklerin karşılığını almanın mutluluğunu tadıcağım.

Kendimle gurur duyacam ve kredi kartımı ödeyecem mutluluk

Henüz 20 lira olmadım ama önceliğim Gold üye olmak daha başaramadım basarinca eminim 20 liraya da daha hızlı ulaşırım.

Daha almadım ama insallah bu çarşamba günü alacağım. Gerçekten öğrenci için haftada 20 TL çok güzel bir şey.

daha almadık o yolda emin adımlarla ilerliyoruz Allah utandırmasın bakalım :slight_smile:

Daha ulaşamadım ama daha önce de bu tarz şeylerden para kazanmaya çalışmıştım. Ve bunun zevki çok ayrı oluyor büyük ihtimal ilk 20 tlyi alıp saklarım hatıra olarak :smiley:

Ben 20 lira yapamadım çünkü yapması çok zor cevaplardaki bekleme süreleri bıktırıyor yavaştan bari 5 saniye olsun

Ben burada yöneticinin fazla kazanmadığını aldığı reklamlardan bu ücretleri ödediğini okuduğumdan beri fazla bir isteğim yok kazanmak için. Sayfayı çok sevdim gerçekten ama para olmasada olur kazanırsam hakkımdan vazgeçicem içim huzurlu olmaz bu şekilde.