Sitede sorunlar mi? Var yoksa sadece bana mi? Oyle oldu

Sitede soru soramiyorum bazi sorunlar var gibi.sizdede oyle oluyor mu?

Bende soramıyorum

Düzenlemeler yapılıyor belli ki. Sabır ve anlayış göstermek lazım. Bugün, yarın halledilir bana kalırsa.

sadece sorunu anket üzerinde TL yok neye cevap vereceğiz bugün on kere denedim yeni görebiliyorum sıkıntı çok

Güncelleme konusunda eklentilerin yavaş yavaş yüklendiğinden bahsetmiş sayın yönetici. Bugün olmazsa bile yarın düzelir bence. Yenilikler oluyor ya, normal.

Bir üst versiyona geçtik arkadaşlar. Eski çalışan kodların bir çoğu çalışmamaya başladı. Sunucudan sunucuya fark ediyor sanırım.
Dolayısıyla şuan sorunları gidermeye çalışıyorum. Sorunlar için kusura bakmayın lütfen.

hocam kolay gelsin.Allah yardimciniz olsun sorun yok kısa zamanda düzelir diye ümit ediyorum.

hocam kolay gelsin.Allah yardimciniz olsun sorun yok kısa zamanda düzelir diye ümit ediyorum.

“Kullanıcı engelleme” de aktif edilmiş sanırım. İyi mi olmuş, kötü mü bilemedim. :slight_smile:

Sitede yeni bir düzenleme yapılıyor olsa gerek. Yaklaşık 8 (sekiz) saattir giremiyordum. yeni açıldı ve girebildim.

Mükemmel Olmuş bence sevmediğim birkaç arkadas var para için burada olan arkadaslar var bunlar hakettiler diyeyim :grinning:

Benim de direk engellemek istediğim bir ya da iki isim var ama şimdi hatalı soru ya da cevapları bildirebilmek adına her kullanıcının sorusunu ya da cevabını görebilsek daha iyi olur diye düşünüyorum. Yani iyi olur mu olmaz mı bilemedim hocam. Yoksa benim de istediğim bir şeydi ama detayları sıkıntı yaratabilir engel olayının.
Bu arada, @Alshain ekiptekilere özel kategoriler bizlere görünüyor sanırım. Bilginiz olsun.