Sitenin Gidişatı nereye?

Sizce site ileride nasıl bir konumda olucak,diğer siteler gibi gittikçe sıkıcı hale mi gelecek,yoksa herkesin eğlendiği ve bundan kazanç sağlayacak bir site haline mi?

Burası nasıl para kazanıyor ben anlamadım

Takılıyoruz bakalım nereye kadar gidecek bekleyip göreceğiz

Eğer düşük rütbeye sahip kullanıcılar diğer rütbelerle takribi olarak aynı parayı kazanmalıdır.Yazdığı yorumun kalitesi ve uzunluğuna göre yorum fiyatı değişmelidir.

Sitenin şuan ki izlenimi iyi gidiyor.Yönetici Site ile çok ilgileniyor ve dahada ilerilere taşımaya çalışıyor.Gidişatı pozitif yönlü buluyorum.

Yeni güncellemeyi doğru bulmadım rütbesi yüksek olan daha çok biz daha az alıyoruz. Biraz haksızlık gibi geldi. İnşallah düzelir yakın zamanda. Şuan 10 liram var inşallah çoğalır.

Bu site, sitede bulunan reklamlara tıkladığınızda para kazanmaktadır ve kazanılan paralar üyelerin talep etmiş olduğu ödeme limitlerine dağıtılmaktadır. Bu yüzden günde 1-2 defa reklamlara tıklamanız ve reklam sitelerinde ortalama 30 saniye gibi bir sürede kalmanız yeterli olacaktır. Bizler destek olduğumuz zaman site uzun soluklu yayın hayatına devam eder.

Site gayet güzel ve faydalı çok memnunum siteden güzel ve mantıklı yapmışlar. Yani şuana kadar herhangi bir zararını görmedim.

@erdn54#36871 reklamlara tıklamak zorunlu mu?

Herkesin eğleneceği ve getir sağlayan bir site olacaktır çünkü hem eğitici öğretici hem de para kazandırıyor.

İçerik olarak biraz sıkıcı olmaya başladı. Yorum soruları güncellemesi bence sitede kaliteyi düşürdü bence. Çok gereksiz sorular görüyorum ve siteye yazma isteğim kalmıyor

yeni güncelleme hem siz kullanıcılar hem de sitenin çıkarları gereği yapılmış olup uzun vadede herkesin yararına kararlar almıştır. Tabi ki uzun süre aktif kullanım sağlayıp bize yardımcı olanlar ödülünü alacak hepinizin eşit olması daha uzun süre emek veren ve sürekli aktif olan kullanıcılara haksızlık olacaktır. Siz de sürekli aktif olup kaliteli soru ve cevaplar vererek seviyenizi yükseltebilirsiniz.
Bol kazançlar :grinning:

Bu site tamamen kullanıcılara yani bize bağlı aktiflik bittiği an inkvasyon fayda etmeyecektir.Sitenin ihtiyacı olan şey inovasyon değil reklam ve üyelerin aktifliklerini artırmaya çalışmak.

Gördüğüm kadarıyla güzel sosyal bir site yeni özellikler eklenirse daha iyi olur bence.Daha çok gelişeceğini düşünüyorum sitenin yeni kategoriler eklendi mesela mesajlaşma özelliğide gelmeli bence.Onun dışında sorun yok .Umarım ilerde sıkıcı hal almaz.Alacağını düşünmüyorum.

Arkadaşlar gelirlerimiz yalnızca reklamlar sayesindedir. Kimsenin reklamlara tıklama gibi bir zorunluluğu yoktur. Bize yalnızca kaliteli ve uzun yazılarınızla destek olabilirsiniz. Bizim için önemli olan sizlerin memnuniyeti :slight_smile:

Haksızlıktan ziyade emeğinin hakkını almak diyelim biz ona :slight_smile: Çünkü üst rütbeli kullanıcılarımız cidden emek vererek yanıtlarını hazırlıyorlar. En kısa sürede de sizleri oralarda göreceğimden eminim. 5 günde 10 TL gelir elde etmek mükemmel. Başka hiçbir yerde bu kadar para kazanamazsınız :slight_smile:

Bol Kazançlar :slight_smile:

Yorum dışında sorulara cevap veremiyor olmamız ve yorum sorularında bilgi içeren soruları soramıyor olmamız biraz soru kalitesini düşürdü gibi geldi bana :frowning:

Herkes emek vererek yeni seviyelere ulaşıp kazançları artabilir. Ben başarılı buluyorum site gayet güzel aktif kullanım, ve güncellemeler ile üyelerini sevindiriyor kazandırıyor.

6 gündür buradayım gold üye oldum referanssız yani sıfırla başladım bunun sebebi referansın bir harfini yanlış yazdığım için kabul edilmedi keşke düzeltme şansım olsaydı o zaman 11liram olacaktı bence gayet güzel kazandırıyor emeği geçen herkese teşekkürler.

bizde teşekkür ediyoruz ama doğru düzgün kimse kaile bile alınmıyor. Haksızlık nedir biliyor musunuz? Adamına göre muamele yaparsanız sitede şuan onu yapıyor. Bugün bakiyemde eksilme var dedim o kadar yönetici var bir Allahı kulu cevap vermedi. Katıldım katılali yazıyorum hala silver üyeyim ve yazılarım herseyi on numara kendim yazıyorum. Utanmasaniz sabıka kaydı da isteyeceksiniz platinium üyelik için. O kadar cevap yazıyorum 6 kuruş bilemedim 10 kuruş bile gelmiyor hesaba. Kaç kere hatalarını söyledim siteye verdiğim çoğu cevabı yöneticilerin bazıları sildi. Niye başkaları görüp siteyi bırakmasın diye. Ben şuan sosyal medya uzmanligi yapıyorum kusura bakmayın sorhadi platformu diyorsunuz insanlara yok öyle yapmayın böyle yapın şunu yap bunu yapma. Soru sorma sitesi değilim arkadaşım? Gold ve platinium üyeliğe bütün hakkı tanıyıp silver ve bronz üyelere soru sorma hakkını bile aldığınız?
Yazacak çok şey var ama ben bu kadarını yazayım size… O kadar soru sordum hepsini sildiniz neymiş mantıklı ve ilgi çekici değilmiş. :slight_smile:)
Adam akpili sormuş bu mantıklı ve ilginç soru mu?
Böyle giderseniz bırakın beni kimse kalmicak bu sitede…

Sitenin büyümeye çalışma politikası ile kendisini büyütmeye çalışan kullanıcılara verdiği ücret arasında ters orantı başladı, bu açıkça belirdi. Ben sitedeki ilk üyeyim, sitede kimse yoktu ben sürekli sorular yazıyordum, sabahtan birçok soru yazdım, birçoğu da yayınlandı ancak ücret düne göre milim ancak oynadı, bu nasıl oldu anlamadım. Yani günde 1 lira kazanmak için bile bayağı soru sorup yanıt vermek gerekecek gibi, bu durum sitede bulunan üyeleri bence olumsuz etkiler. Site bir taraftan siteye yeni kullanıcılar eklerken, bir taraftanda sitede bulunan kullanıcıları elinde tutmayı sağlamalı. Mesela birçok kişi bir iki gün sonra gold üye olmuş, yaklaşık site açılalı bir ay filan olacak galiba, ben birgün olsun siteye neden ben gold üye olmadım demedim. Benim her zamanki bir görüşüm var, büyük para bu şekilde kazanılmaz, gerçek hayatta bir işte çalışıp kazanılır.Burada canı sıkılmasın diye insanlar gelip birşeyler yazarlar bence hepsi bu. sitenin bu politikasına göre sitede sitenin kendi belirlediği gold üye ve platin üyeler dışında 20 lira toplamak artık bence çok zorlaştı. Hadi hayırlısı…