Siyaset insanları genç mi tutuyor?

Siyasetçilerin çoğu yaşlarını göstermiyor, yaşlarına baktığımda şaşkınlığa uğruyorum, siyaset insanları genç mi tutuyor?

Genç mi tutuyor bilemem ama insanlar arasındaki ilişkileri olumsuz etkilediğini düşünüyorum.

Siyaset insanları genç tutmuyor. Her yeni günde yeni bir sorun ve bir polomik oluyor. Nasıl genç tutsun hele seçim zamanı daha çok yıpratıyor bile.

Aksine daha da yıpratıyor. Ancak daha sağlıklı beslendikleri için vesaire daha genç gözüküyor olabilirler. Bende de aynı durum oluyor, yaşlarını duyduğumda çok şaşıyorum.

Genç tutmaz bence sürekli birbirine muhalefet,tartışma,gerginlik insanı yorar,yıpratır.

Siyaset isi hep kavga isi. Bence insani yaslandiriyor siyaset.

Siyaset insanları genç tutmaz.
İnsanları genç tutan şey sağlığıdır bence
Bir insan kendine ne kadar bakar ne kadar sağlığına zararlı şeylerden uzak durursa o kadar genç olur.
Siyasetin zihni olarak hem insanları yorduğunu düşünüyorm.

Siyaset genel itibari ile emeklilere hitap eden bir konu olması ile bunun doğruluğu vardır.

Siyasetçiler daima halkın karşısında sahnede oldukları için kendilerine daha iyi bakmak zorundalar. Genellikle tıraşlı ve takım elbiseli şık halleriyle gördüğümüz için sanki hiç yaslanmiyorlar gibi geliyor.

Hayır olduçka yorucu bir iş olduğu için çabuk yıpranmaya neden oluyor siyasetçilerin çoğu çok yorgun ve yıpranmış yaşlı görünüyorlar devlet sorunu ile ilgilenmek ve devleti yönetmek hiç kolay değil.

Siyasetin insanları ciddi manada yaşlı tutacağına inanıyorum. Günümüzde 40-50 yaşlarındaki siyasetçilerin bile yüzü çökmüş oluyor.