Siz hayalet olsaydınız ilk önce kimi korkuturdunuz?

Siz bir hayalet olsaydınız ilk önce kimi neden korkuturdunuz?

Öncelikle bütün tecavüzleri korkuturdum hatta öldürürdüm:/

bana düşmanlık edenleri .

ben hayalet olmak istemezdim. Ha oldum diyelim önce gıcık kaptığım bir insanı korkuturdum hatta sürekli. :slight_smile:

Kesinlikle kayınvalidemi korkuturdum biraz ışık görmesi gerekiyor buna inanıyorum

Trumpı korkuturdum :joy: Bi gebermedi kafir oğlu kafir. Putin ve Netenyahu da buna dahil.

ilk önce sevgilimi korkuturdum hayal ettim de gerçekten çok korkardi :slight_smile:

ben hayalet olsaydım öncelikle babamı korkuturdum çünkü babam kendini ölümsüz zannediyor az da olsa o korkuyu yaşatıp da akli başına gelir belki

kocamı korkuturdum çünkü buna ihtiyacı oldugunu düşünüyorum :slight_smile:

Hayalet olsam annemi korkuturdum. Annem gerçekten hiçbirşeyden korkmuyor ve daha onu korkutamadım korktuğunuda göremedim maalesef. Derdim ama gene korkmaazdı bence

Benim ekmeğimle oynayan işyerindeki 3-5 adet zibidinin ödünü patlatmak isterdim. Kafayı yedirtip işten çıkmalarını sağlardım :smiley:

Hayalet olsaydım kim ilk kim son diye düşünmeden sevmediğim tüm insanları korkuturdum. Bundan haz alır mıydım? Sanırım alırdım. Bir de korkunca akıllarını başlarına alacak insanları korkuturdum.

beni üzen ağlatan kişileri ilk korkutmak isterdim onlara ders vermek isterim yani yaşattıklarını kat ve kat yaşamalarıni isterim

kayınvalidemi korkuturdum bayılana kadar

Aynaya bakardım ilk önce. Kendimi göremezdim ve kendimi korkutmuş olurdum. (!)

En çok gıcık olduğum insanları ah keşke öyle bir şansım olsaydı

Abim olurdu çünkü beni çok fazla sinir ediyor.

Ben kocamı korkuturdum bu aralar kendisiyle öçok sorun yaşıyoruzda

korkmayı hak eden bir çok insan var aklımdakiler sıraya koysak uzun bir liste olur.