Sizce Bİrgün Gerçekten Zaman Makinesi Yapılacak MI?

Sizce Bİrgün Gerçekten Zaman Makinesi Yapılacak MI?

">

Teknolojinin bu kadar ilerlediği bir zamanda ki daha da ilerleyeceğini öngördüğümüz dönemde neden olmasın.

zaten zaman makinasiyla alakalı birçok araştırma yapılıyor çok ileri bir zaman diliminde olabilir diye düşünüyorum arabanın altına çekmece gibi açılan valiz bölümü ve kendi kendine konumla beraber giden insan gücü olmadan bir araba yapıldı ve zaman makinasının da yapılacağına kesinlikle inanıyorum

Stephan hawking ve Eniestein’a göre yapılması muhtemele bence bu konuda çalışmalar bile vardır.

Zaman makinasının oldukça maliyetli teknolojik bir cihaz olduğu söyleniyor.Fakat ben buna inanmıyorum.Çünkü insanı atomlarına ayırıp tekrar nasıl birleştireceksiniz.Hadi geçmişe gittin hangi cihazla nasıl geri gelecen:slight_smile:

Filmlere konu olan herşey birgün gerçek oluyor o yüzden ben yapılabileceğini düşünüyorum.

Ben yapılabileceğini düşünmüyorum yapılsa bile insanların bundan haberi olacağını sanmıyorum çünkü tek bir dokunuş bile bir milletin kaderini değiştirir onu geçtim o zaman kuantum fiziği doğru olur ve paralel evrenler gerçekten vardır bu da biraz çelişki olur çünkü tek bir dünya var

benim düşüncem zaman makinesi icat edildiğidir çünkü nikola teslanın öldürülme sebebi de budur ve nikola tesla bir zaman makinesinin taslağını çizmiştir ve bu taslak şuan fbı da dır