Sizce Galatasaray’ın şampiyonluğundan rahatsız olan insanlar şikayetlerinde haklılar mı?

Biliyorsunuz ki Galatasaray şampiyonluğa yürüyor.Ve insanlar sürekli sebepli sebepsiz bu konuda farklı yorumlar yapıyor.Sizce neden böyle yorumları çok sık duyuyoruz?

ya kardeşim bunlar bos yorum sonuçta 1 şampiyon olacak bu takım besıktası yenmiş basaksehıre karsı 7 veya 8 puan her neyse geri gelmiş ve sonucunda hak etmiş ben fenerliyim ama neyse onu konuşacaksın

Kim çalışıyorsa şampiyon olması hakkıdır. Bu 4 takımdan biri de olabilir, diğer takımlar da olabilir kimsenin buna şikayet etme hakkı yoktur olmamalıdır.

rahatsiz olanlar takimi sevmeyen insanlardir ve rahatsizliklari bu yuzden.

Çok haklılar hemde nasıl haklılar bütün hakemler Galatasaraylı Galatasaray şampiyonluğu haketmiyor.

Bizim millette çekememezlik var bu ülkede futbol hastalığı yüzünden kaç kişiyi öldürdüler. Bu fanatiklik boş sanat kültüre yönelmek futboldan daha iyidir bana kalırsa.

İllaki olur böyle şeyler şampiyonluk yolunda Hersey mübah

Haksızlar adamlar oynadı ve emeklerin karşılığını aldılar hak eden alır eleştirmek ve çekememek olmaz

Haklılar iki yıldır aleni olarak kollanan bir takım var ortada bunun son 2 haftada göze sokulur şekilde artması insanları en çok rahatsız eden şeylerden olmuştur.Hollanda ve Almanya basınında skandal olarak haberlere’de çıkmıştır.

Şimdi açıkçası son maçlarda Galatasaray takımını çeken çekemeyen herkes ister istemez son dakika golleri ve çok uzatmalar eleştirileri hak ettiğini düşünüyorum.

Kesinlikle haksızlar,adamlar çalışıyor,uğraşıyor,didiniyor neyini kabullenemiyorlar bilmiyorum saygı duymak lazım.Başakşehir Avrupada temsil etse bence daha kötü olacak .

Kesinlikle haklılar.Bir şeyler oldu ama biz fark edemedik.

Son maçlarda Galatasaraya çok torpil dönüyor sanki. O yüzden millet rahatsız

Futbol tamamen endüstri , oynanan maçlar , atılan goller… Ben saf ve temiz bir oyun olduğunu düşünmüyorum.

Bence değiller. Eğer bir yanlış yapılmıyorsa, hak eden alsın. Neden şikayet edilsin ki?