Sizce herşey çok güzel olacak mı ? Yoksa zaten herşey çok güzel mi?

Sizce herşey çok güzel olacak mı ? Yoksa zaten herşey çok güzel mi ?

Herşey çok güzel olacak bence …Şu durumda herşey çok güzel demek aşırı iyimser bir yorum olur çünkü çevremde iyi giden pek birşey yok doların birim fiyatıyla domatesin kilosunun yarıştığı bir ülkede kimse hayat şartları güzel demesin kardeşim :frowning:

Herşeyin çok güzel olmasını isterim. Daha huzurlu, daha mutlu, daha özgür hissetmeyi isterim. Belki nankörlük yapıyorumdur. Hayatım güzel çok şükür. Ama her insanın hayatında olduğu gibi sıkıntılar oluyor. Bu sıkıntıların ortadan kalkmasını isterim.

Herşey zaten güzel zamanla onu anlayacaz sonra kabullenip yaşayacaz

Her şey güzel zaten. Daha fazla güzel şeyler istersek bile elimizdeki avantajları iyi değerlendiremediğimiz sürece sahip olamayız . Her şeyin güzel ve çirkin tarafı vardır . Hayat zıtlıklarla doludur.

Herşeyin daha güzel olmasıda daha kötüye gitmeside insana bağlıdır oturarak birşeyleri değiştiremeyiz

Güzel olan şeylerde var sağlıklıyım çok şükür, beni çok seven ve herşeyi yapan mutlu bir aileye sahibim, maddi bir sıkıntım yok çok şükürki bunlar güzel yolunda olan şeyler. Hayatı olumsuz yönden ele alırsam yalnızım, yeni mezunum, bir çok aksilik beni buluyor, oldukça bedeviyimde. Bundan sonra herşey güzel olur mu ? Sanmam çünkü kimsenin hayatı dört dörtlük değil ve olmasının bir imkanıda yok zaten.

Bana göre her şey güzel zaten. Ancak bunları cirkinlestirenler var sadece. İnsanların adalet duygusuyla diğer insanlara davranmaları her şeyi dahada güzel yapacaktır.

Bence herseye guzel bakarsan gizel olur ama olumsuz bakarsan hic bir sey elde edemeyiz

Herşey güzel olacak inşallah daha güzel olması için 2-3 haftamız var

İstanbul için kötü bir durum göremiyorum. İstanbul zaten hâli hazırda tüm belediye işleri yürüyen bir şehir. Böyleyken daha güzeli ne olacak ki. Avrasya tüneliyle değil de uçan taksilerle mi karşıdan karşıya geçeceğiz.

Kişiye göre değişir bence ama bana göre herşey güzel çünkü ailem yanımda.

Bazılarımıza göre herşey güzel bazılarımıza göre değil ama benim fikrimce bu hayatın akışına bırak sen kendin karar verebilirsin istediğini hayallerini ancak kendin gerçekleştirebilirsin.

Bence herşey çok güzel olacak zaten bundan daha kötüsü olamaz. Yani inşallah olmaz. Herşey yeterince kötü olduğu için daha kötüsünü kaldırmanın mümkün olmadığını düşünüyorum. Hayatımızda yeterince kötü olaylar oldu sanırım biraz da iyi şeyler olmalı. Zaten kötüye gitmeye devam ederse ben kaldırabileceğimi düşünmüyorum. Genel olarak bakılırsa ülkemizde bile kötü olaylar arttı. Bu kadar olaylar dan sonra herkes biraz rahat nefes alacağı iyi olaylar olmalı.

Evet herşey güzel olmuştu ama demokrasi adına kara bir gün yaşayıp insanların hakkı gasp edildi. Son 3 hafta.

Bence her şey insanlara lütuf olarak yaratılmış. Bence şey şey insanlar için mükemmel.

Bu zamana kadar yaşadığım zamanlar benim için kötüydü , daha da kötüsü başıma gelir mi diye düşünüyorum ama daha kötüsü gelirse şaşırmam. Daha iyi olmasını umut ediyorum , umutlarımı tüketmemeye çalışıyorum. Pozitif kalmaya çalışıyorum ama her insanda olduğu gibi bazenleri pes ediyorum. Bazı şeyler güzel olacak.

Güzel olmayan her şey güzel olacak. Çünkü hayatımızda güzel olan ve güzel olmayan şeyler olabiliyor.

biz asla tatmin olamadıgımızdan her şey çok güzelken bile daha güzelini isteriz o yüzden her şey asla çok güzel olmicak

Aslında herkesin hayatı güzel. Sadece hayatımızın içinde pürüzler var ve bu pürüzler hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor bize.