Sizce ilk yardımı herkes bilmeli mi?

Sizce de ilk yardım uygulamasını herkez bilmeli mı düşünceniz nedir?

evet bilmeli evde bile kaza geçirebiliyoruz ev hanımlarıda dahil herkes öğrenmeli

Kesinlikle herkes ilkyardım eğitimi almalıdır.Ve uygulamayı bilmelidir.

İlk yardımı herkes bilmelidir.Mesela benim geçen cuma kolum kırıldı öğretmenimin yaptığı ilk yardım sayesinde koluma ağır bir şey olmadı.

Evet bilmeli sokakta yürürken bile insanların başına bir şey gelebilir bu yüzden bilinmeli ilk yardım hayat kurtarır.

Evet bilmeli bence her yerde lazım evde,yolda ,okulda ,iste,arabada.

evet herkes bilmeli kimin ne zaman bir kaza geçirip yaralanma durumu olucağını bilemeyiz.

Kesinlikle bilinmesi gereken önemli şeyler bunlar. Herkes bilmeli.

İlk yardım; bir kaza ya da hayati tehlike durumlarında, sağlık görevlilerinin yardımı sağlanıncaya kadar, hayatın kurtarır belkide kalp masajı suni tenefüs bunu tüm herkezin öğrenmesini tavsi ederiz tabiki.

Bence eğitimi herkese verilmeli zorunlu hale getirmeli dünya hali her müdahale hayat kurtarır

Herkes ilk yardım bilmeli. Nerede, ne zaman, kimin başına ne geleceği bilinmez. İlk yardım hayat kurtarır. Kurtardığımız hayat onunla birlikte bizide mutlu eder. Bir insana faydalı olmanın hazzını yaşarız.

Evet her an herşey olabilir. Ilkyardima ihtiyaci olan biri cikabilir. Yada ailemizin ihtiyaci olabilir.

Kesinlikle herkes bilmeli hatta ve hatta ilk yardım dersinin ilkokulda zorunlu verilmesi düşüncesinden yanayım. İnsanoğlunun sürdüğü her zamanda hastalıklar ve acil durumlar olucak bu yüzden herkesin bilmesinde fayda var.

İlk yardımı herkesin bilmesi çok önemlidir, kimin başına nerede nelerin geleceğini bilemeyiz, kaza anında veya her hangi bir yaralanma durumunda ilk yardımı uygulamamız gerekebilir.

tabiki de sonucta ilk yardım bir insanın hayatını kurtara bilirsin ona yardım elini uzata bilirsin eğer ilk yardım bilmeyen biriysek yardıma ihtiyacı olan kişiye yardımcımız dokunmaz ve belki de ölebilir herkesin ilk yardım bilmesi gerek

İlk yardımı herkes bilmelidir tabiki yolda kaza falan olduğu zamanda ambulans gelene kadar ilkyardım uygulamak belkide hastanın hayatını kurtarma derecesine gelebilir bu yüzden herkese bilmesi gerekir eğitim alması gerekir.

Aynen , eğer halkımız bilinçlenirse yaşanan kalp krizi vb. gibi sorunlaeı gördükleri yerde müdahale ederek binlerce kişinin hayatı kurtarılır.

Bencede herkes ilk yardımı bilmeli herkes bir insan kurtarma çok güzel olmazmıydı şuan ben bu yazıyı yazarken bile ölen insanlar ölüyor çok ilginç değil mi?

Bence kesinlikle herkes bilmeli hatta ders olarak okullarda da görülmeli .

Evet ilk yardımı herkes bilmelidir,kimin başına ne zaman ne geleceği hiç belli değil.Her hangi bir kazada gereken yardımı müdahale etmemiz gerekebilir.