Sizce masterchef Türkiye yarışmasında rol yapılıyor mu?

Rol varsa bu hoşunuza gider mi ?

Rol yapılmıyordur belki ama televizyonda izlenmek için bazı konuları abartıp büyütüyorlar kızıştırmaya çalışıyorlar.

Bu programı izlemiyorum fakat her yayınlanan programda biraz da olsa rol yapıldığını/ yaptıklarını düşünüyorum.

Bu tur yapımlar önceden çekildigi için montajlanıyor rol dahil seyirciyi ekran başına çekmek için herşey yapılabilir bence….

Her yarışmacının her hafta izlediği strateji farklı bence. Yemeği en iyi yapan kişi bazen bakıyorsun bilerek kaptanlık oyununu kazanmamak için geri plana atıyor kendini ve özellikle fragmanlarda yer alsın diye polimiklere daha çok karışıyor bana göre. Yemek yarışması bazen amacını aşıyor gibi.

@Orenda#891573 bence yok yaa

Bu programı izlemeyen bir kaç kişiden biriyim. Gelin kaynana, yemek programları gibi programlarda yapılanlar amacın dışına çıkmış durumda kavga, çekememezlik, hırs, sinir had safhada insanların birbirleri ile ilişkileri laçkalaşmış bu sebeple tabi ki de rol. Her şey reyting için. Bu programların tutmayacağını düşünecek kadar iyi niyetliydim aslında.

Sürekli izlemem fakat Bi kaç defa denk geldiğimde şeflerin sürekli reyting için diğer yarışmacıların sessizce söyledikleri şeyi diğer yarışmacıya söylediklerini gördüm sırf reyting için yapılmış bir program bana hiç samimi gelmiyor.

Bence yapılıyor ben artık bütün programlardan şüphelenmeye başladım kameralara oynamalar falan