Sizce tüysüz kedi cinsleri sevimli mi?

Sizce tüysüz kedi cinsleri sevimli mi? Bu kedilerden beslemek ister miydiniz?

Açıkça söylemek gerekirse tüysüz kedi beslemek istemezdim. Bilmiyorum ben pek sevemedim o türleri. Normalde de kedilere dair pek sempatim yok, ama yine de tüylü kedileri seviyorum. Tüysüz tercih etmezdim.

Bana hiç sevimli gelmiyor tüyleri yolunmuş çıplak kalmış bir şeyler eksikmiş gibi geliyor.

Bence tüysüz olanları sevimli değil aksine çok korkunçlar.

ben sevemiyorum bir turlu ya ürkütücü geliyor bana.

neden bilmiyorum sma kedilerden hiç hoşlanmam ama arkadsşımın iran cinsi tüylü bir kedisi vardı çok sevmiitim evime alasım geldi. Onun dışında çok sevimli gelmiyor bana

Kedileri çok severim. Çok uysal varlıklardır. Bana kalsa evde dört beş tane beslerim ama sağlık açısından iyi olmayabilir.

Tüysüz kedi çeşitleri bana çok itici geliyor ve hiç sevimli değiller bu tür kedilerin kökeni Kanada’da yetişen sfenks kedileri olarak biliniyor.

hayvanları çok severim ama benden uzak oldukları zaman çünkü korkarım tavuk muhabbet kuşu besliyorum onlardan korkmuyorum özellikle kedi köpek ten çok korkuyorum .

güzel severdim ama sadece severdim beslemezdim

Terminatör gibi gözüküyorlar. İtici ve sevimsizler.

yok ben pek sevmiyorum aslında ben kedilerden pek hoşlanmam nankör hayvan derler ne kadar dogru bilmem ama yavrularını cok severim büyüdüğü zaman sevmiyorum daha yırtıcı olduklari icin heralde

Bence korkutucu duruyorlar. Buruşuk buruşuk Rabbim günah yazmasın ama çok çirkin duruyorlar.

Hayır,tüylü kediler daha sevimlidir.Aslan bile o kadar yırtıcı bir hayvan olmasına rağmen tüyleri nedeniye çok sevimli duruyor.Tüylerin önemi çok büyük.

zaten kedileri hic sevmem hele tüysüz olanlar cok itici geliyor bana

Zaten sevimli gösteren üzerindeki tüğleridir. tüğsüz bir kedi çıplak bir insana benzer. :slight_smile:

Sevimliden ziyade daha çok korkutucu geliyor. Bu sebeple sevimli bulmuyorum.

Benim hiç hoşuma gitmiyor tamam cinsi o şekilde olabilir ama yinede acıyorum o hayvanlara üşüyorlarmı acaba :confused:

bence hiç değil insanın tüylerini ürperten bir olay

Tüysüz kedi cinsleri bana pek hoş gelmiyor. Tüylü kediler daha hoş bence.