Sizi hayata bağlayan duygu hangisidir?

Sevgi, nefret, intikam, annelik, babalık, arzu, gurur, özlem, yalnızlık, kıskançlık, huzur ve daha birçok duygu… Sizi bu hayatta ayakta tutan en güçlü duygu hangisidir?

Mutluluk çünkü elde edilmesi zor kaybetmesi kolay olan bir duygu

Beni şuan hayata bağlayan duygu sevdiklerime karşı duyduğum sevgidir. Eğer bu sevgi olmasaydı birçok açıdan hayatta kalmak çok daha zor ve katlanılmaz olurdu diye düşünüyorum. Eğer seviyorsam ve seviliyorsam diğer duyguları da hissedebiliyorum.

Beni hayata bağlayan tek şey ailem ve sevdiklerimdir.

Beni hayatta bağlayan evlilik,ailem,sevgi,sadakat,arkadaşlarım,eşim ve çocuklarımdır.Bu hayatta yaşamak için bunlar yeterlidir.

aileme olan bağlılık ve sürekli bazı şeylerin daha iyi olacağına olan inancım umut çok önemli

Beni hayata bağlayan tek şey evladımın kokusu. O olmasa bu hayat çok farklı olurdu.

Beni hayata bağlayan duygu azimdir. Çünkü birşeyler başarmak istiyorsam azmetmem gerek.

Çok garip ama yanlışlık beni hayata bağlıyor

Beni bu hayatta dimdik durmama neden olan, hayata bağlayan en güçlü duygu ANNELİK duygusudur. Rabbim isteyen herkese versin.

Beni hayata bağlayan duygu mutluluk duygusudur.Mutluluk olursa bu hayatta yaşamak istersiniz.

Beni hayata en çok bağlayan duygu sevgi saygı sağlık ve huzurdur

Pes etmemek diye düşünüyorum,yaşanılan zorluklarla başa çıkmaya çalışmak ve sonucunda tecrübe anlamında hayatıma daha da katkı sağlamak.

hırs

Güven, gurur ve sevgi beni hayata bağlayan duygular. Bunlar olmazsa yaşanması zor hale gelir.

Anne’lik ve aile duygusu beni en çok bunlar hayata bağlıyor olmazsa olmazlarım vazgeçilmezlerim.

Ailemin bana her zaman vermiş olduğu destek ve mutluluk olmasıdır.

Mutluluk tabikide. Mutlu olmayan insan hayata nasıl tutunabilsin ki?

babalık duygusu küçük bir oğlum var.Evlat olma duygusu enne ve babm hayatta şükür

Beni bu hayata bağlayan duygu. Allah korkusu, aileye bağımlılık, yaşamak, güven, gurur ve özgüvenden ve sevgidir.