Sizin için en iyi arkadaş ne demektir?

Sizin için en iyi arkadaş ne demektir? Bilgi veriniz?

Benim için en iyi arkadaş, nolursa olsun dedikodumu yapmayan, benim için çabalayan, hep iyiliğimi isteyen, sevincimle sevinen, üzüntümle üzülen kişi olmalıdır. Bu devirde en iyi arkadaş dediğin de arkandan iş çeviriyor. Bu yüzden en iyi arkadaşım annem ve kızım.

En iyi arkadaş gerçekten seni düşünen, iyi ve kötü gününde yanında olan kişidir. Tâbi sana karşı kıskançlığı olmayacak olsa dahi onu yenmesi gerekiyor. Kızların kıskançlığı çekilmiştir kedi kendilerine tavır alıyorlar bu durumlarla alınmayacak kimselerdir. Tâbi günümüzde gerçekten arkadaş diyebileceğimiz kişi sayısı az hattâ yok denecek kadar azdır. Arkadaşız için fedakârlık yaparız ondan da bekleriz fedakarlığımın karşılığını alabiliyorsam arkadaş gözüyle bakarım.

İyi gününde değilde kötü gününde yanında olan en iyi arkadaştır.

Arkadaşların arasında en yakın ve en iyi arkadaslarına denir. Onunla diğerlerine göre daha samimi ve daha içten konuşup yaklaşırsın. Sana birşey olsa arkanda duran senin için kavgaya girer sana güvenir. Bana göre en iyi arkadaş buna denir.

Yardıma ıhıtıyacınız oldugu zaman sıze yardımcı olan sureklı yanınızda olan ve sızın asla kotulugunuzu ıstemeyen bırısı yakın arkadas demektır.

Sadece iyi günde değil, kötü günde de yanımda olan insanlara derim kesinlikle. Her türlü her konuda yardımıma koşan insanlar oluyor genelde bu insanlar.

benim için en iyi arkadaş zor günlerde yanında olan sırtından biçaklamayan kişidir

Her zaman yanında olan seni iyileğe çağıran insanlar dertleri beraber paylaştığın oturup gülüp beraber yaşadığın insanlardır

Ailenden bile sakladıklarını söylemek demek. Ailene açamadığın sorunlarını rahatça açmak demek. Yani kısaca öz kardeşten farksız demek.

Herhangi bir durumda sanki o işi ben yapıyormuşçasına emin olduğum kişi , kardeş.

En iyi arkadaş diye birşey yoktur. Bu zamanda benim düşüncem arkadaş, dost hikaye herşeyin bir bedeli vardır. En güvendiğin ummadığın anda seni satar, yarı yolda bırakır. Bu yüzden benin en iyi arkadaşım kendim.

Herşeyimi anlatabildiğim can dostu demektir zor durumda yardıma koşan güzel insandır

En iyi arkadaş seni zor gününde yalnız bırakmayan kişidir. Gözün kapalı güvenebileceğin kişidir.

iyi günüm de yanında olan değil kötü günlerim de yanımda olandır, Gözüm kapalı güveneceğim iki insan var hayatım da bu tanıma uyan.

sizi koşulsuz seven koşulsuz her anında beklentiye girmeden yanında olan

Benim için en iyi arkadaş sıkıntılı zamanlarımda yanımda olamasa bile varlığını bana hissettirendir.