Sizin için en zor seçim hangisiydi?

Bazen bir seçim yapmak zorunda kalırız ve bu oldukça zorlayıcı olabilir. Sizin yaptığınız en zor tercih ne idi?

İsmin Sadık 17i yaşındayım. Yaptım en zor seçim 2018 yılında hastalım bulundu ve ameliyyat olmak zorundaydım yoksa hayatım boyunca ilaç kullanarak yaşamalıydım ya da çok tehlikeli bir ameliyyata girmek zorundaydım ve doktorlar ameliyyatın zor keçeceyini Ailem ve kendime bildirdiler ve masada kala bilirdim. Aİlem ameliyyata izin vermek isdemeseler bile ben ameliyyat olmak isdedim. Bana Babam şöyle soyledi olum hayla hayat davam ediyor ilaç kullanarak yaşaya bilirsin dedi. Babama böyle söyledim eğer ameliyyatıma izin vermezseniz zaten ilaçda kullanmıyıcam ve yine ölücem neyseki sonunda ailem ameliyyat olmam için izin verdi ve ameliyyat oldum bayada iyleşdim. Rabbime herzaman şükür ederim. Yaşadım bu zorlu ameliyyatdan sora Universiteyi kazandım ve büyük başarılara imza atdım. Yani demem o ki asla pes etmeyin asla Rabbime karşı çıkmayın her zaman şükür edenlerden olun. Bir kaç insan gördüm zor duruma düşdükleri zaman hep pes edib şükür etmeyi bıraktılar sorası dahada kötü oldu. Bu mesajı sona kadar okuyan insan asla pes etme ! herzaman şükür et.

Çok geçmiş olsun. Daha güzel günler görmen dileğiyle. Sonsuz sağlık, şifa ve mutluluk diliyorum…

çok teşekkür ederim bu arada bura para kazanmak için değil Spor haqqında soruları ve sağlık haqqında soruları severim tabiki dertleşmeyide seviyorum bazen insan yaşadıklarını başqasına analtınca rahatlıyor.

Sanırım o şekilde zor durumda kalmadim Hamdolsun.

Hayatımda böyle bir seçim hatırlamıyorum. İyi ki de olmamış gerçekten zor bir durum.