Soba bacasında uyuşturucu!

şüpheli bi eve baskın yapan polis ekipleri çatıdaki soba bacasında uyuşturucu madde bulmuşlar önce çoraba sarmışlar sonrada bacada gizlemişler

Yani artık şaşırmıyorum. Hem sağlıklarına zarar hem ceza yiyorlar böyle…

Bir haberde arabanın içine sistem koyup gizlemişler ve polis şans eseri bulmuş bu adamlar kendilerini bilime verse bu zekayla bilim adamı olurlar

Soba bacasına uyuşturucu saklamak yerine hiç bulaşılmasa daha iyi . Allahtan yakalanmışlar.

Umarım bu işi yaptıkları için ve insanları zehirlemekten dolayı hak ettikleri cezayı alırlar.

Saklamak isteyen her çeşit yere saklar. Artık şaşmamak gerekiyor. Bu haberleri duyduğumda tek üzüldüğüm nokta o uyuşturucuyu kullanacak insanların evlerinin ocaklarının içine girecek huzursuzluk.

Artık her yerden uyuşturucu çıkmaya başlandır.Allah’tan yakalayabiliyoruz.Kim bilir yakalayamadıklarımızda vardır ama bu da bir şey.Önlem alınması lazım ve gençlerimizin bu konu hakkında dikkatli olması lazım.

Bu uyuşturucu tacirlerine müebbet hapis vermeliler insanları bağımlı yapıyorlar sonra hem parasını alıyorlar hem de hayatını alıyorlar.

Şaşırmadı doğrusu. Bu işi yaparak insanları zehirlemeyi iş haline getirenler, o uyuşturucuyu saklayacak bin bir çeşit yeri de bulurlar.

Artık daha yaratıcı şeyler bekliyorum. Bence köri gibi ağır baharatların altına saklasınlar. Hem bulması daha zor olur. Hoş Narkotik şube bir şekilde de buluyor ya.

Artık uyuşturucu o kadar yaygınlaştı ki eskiden ne olduğunu bilmezken şimdi gördüğümüz uyuşturucu haberlerine takılmıyoruz bile.

İnsanlar başı konularda ne kadar akıllı. İyi olmuş bulunması zehirlenmesinler ya

saklayan kadar bulanı da tebrik ediyorum. helal olsun. cidden. oraya da bakmazsınız bence. ben mesleğimi şimdi seçtim. saçmalık yani nasıl bu konularda bu kadar zekisiniz. ya şu an fark ettimde her türlü şeytanlıkta çok zeki bir milletiz. cidden aramızda hiç saf yok. hepimizin maşallahı var. bunlar okusa oxford.

Şahsen aklıma bile gelmez ne koymak ne orayı aramak. Bulanlara helal olsun.

Bu uyuşturucu tacirlerinin hepsi yakalansın bir tanesi bile dışarda kalmasın idam edilsin. Çoluk çocuğu zehirlemeye doymadılar.

minareyi çalan kılıfını hazırlar sözü tamda bu olaya örnek hem suçlu hem güçlü devlet bu olaylara katı kararlarla dur demedikçe daha çok gencin başı yanacak.

Ohooo bu da ne ki.

Uyuştucu hergün daha da fazla yaygınlaşıyor.

İnsanlar bunları yakalatmamak için birsürü fikir buluyorlar.

Şu kötü olaylar için kullandığınız aklınızı biraz da iyi şeyler için kullansanız keşke.

Allahım sen ülkemize milletimize devletimize hayırlı olanları nasip et kötülükten sıkıntıdan uzak eyle. amin