Soğuk bir insana nasıl yaklaşılır?

Sizce soğuk bir insana nasıl yaklaşım sergilenir, neler yapılarak soğukluk giderilebilir?

Soğuk bir insana mesafeli bir şekilde yaklaşılmasında fayda vardır. Aslında dıştan soğuk bir yapıya sahiptirler tanıdıkça size ısınacaktır.

Her insanın ilgi alanları mutlaka vardır. O ilgi alanın hakkında konuyu açıp, yakınlık kurulabilir.

Kendimden örnek vereyim. Direkt konuşma diye bir şey olmaz zaten biraz ben senin hal ve hareketleri bakarım hoşuma giderse konuşuruz. Yoksa artık insanlardan bıktım soğuk olmak güzel.

Samimi ve içten yaklaşarak ve karşıdaki kişinin ilgi alanına girerek soğuk olan duruşunu , tavrını daha ılımlı hale getirilebilir.

Soğuk bir insana önce neden soğık olduğu sorulmalıdır. Eğer hala aynıysa o nasıl davranıyorsa siz de aynı şekil davranmalısınız.

O kişiye karşı samimi ve içten olmalısın güven vermelisin ki o kişiden karşılık alabilesin

Soğuk bir insan sevgisiz büyümüştür. Artık kırılmamak üzülmemek adına soğuk durur. Gerçekten onunla arkadaş olmak istiyorsanız ona güler yüz ile yaklaşın başlarda sadece selam verip hal hatır sorun zamanla size ısınacaktır.

Soğuk insan patronunuz mu? Sevgiliniz mi? Arkadaşınız mı? Aile büyükleriniz mi? Aile fertleriniz mi? Eğer bir soğukluk seziyorsanız sadece aile fertlerini önemseyip sebebinin üstüne gidin! Sevgili veya patron çıkar ilişkisinden dolayı yapıyordur oltaya düşmeyin! Karşılaştığınız hiç bir soğuklukta da paniklemeyin zaten o ilişki olacağına varır ve size karşı soğukluk yapan ile bir durum karşısında kendinizi bulursunuz! Yakınlarınız zaten yakın kalacaktır o anı algılarsanız! Ha! her şey normal siz bir soğuk kişiye yaklaşacaksınız bu noktada da allah bilir bir çıkarınız vardır!

İnsanları soğuk veya sıcak kanlı diyerek ayırmadan. Karşımızdakini iyi veya kötü davranışları ile değerlendirebiliriz . Burda illa size karşı ilgili davranışlar beslemeyen bir insana yaklaşım göstermek zorunda hissediyorsanız. Onun soğukluğunu göze alarak samimiyetinizden ödün vermeden yaklaşmanızı tavsiye ederim …

Soğuk olarak belirtilen insan çok samimi olamayan insandır . Önyargılı olunmadan saygı çerçevesinde sohbet edilebilir .

zamanlar vakit geçirerek bence bu gidecektir. bazı insanlar hemen sıcaklık gösteremeyebilir gayet normal bir şey.

Soğuk ve mesafeli insanlar ilk önce tedbirlidirler. Eğer güven verirseniz bu soğukluğun geçtiğini görürsünüz. Güven şart.

sende ona karsı soguk ol bak sana nasıl sıcak davranacak empatı kuracak.

Sıcak yaklaşan yine soğuk davranacak soğuk yaklaşan yine aynı bence hiç gerek yok bırak kendi haline

Bazı insanlar,yeni tanıştıkları insanlara karşı soğuk olabiliyorlar.Karşımızdaki insanın herkese karşımı böyle,yoksa yeni tanıştığınız için size karşımı soğuk davrandığını anlamalısınız.Soğuk bir insana,onun tam tersi şekilde yaklaşırsanız bu yaklaşım tarzı ters tepebilir.O yüzden aşırıya kaçmadan,orta yolu bularak yaklaşmanın en doğru yaklaşım olacağını düşünüyorum.

sevdiği veya ilgilendiği konuları öğrenerek ona göre yaklaşılabilir . Samimi davranmakta her zaman bir adım daha yaklaştırabilir.

Soğuk insana yaklaşılması oldukça zor ne yapacağı belli olmaz, hobileri sevdikleri şeyi öğrenerek oradan bir yol açılabilir.

Soğuk bir insana neden böylesin diye sorulursa sizinle konuşmayı isteği daha da azalır. O yüzden o tür konulara girmeden olabildiğince baymadan sıcak kanlı şekilde yaklaşılmalıdır.

Size karşı soğuk olmasının sebebi size güvenmemesi,tanıyamaması olabilir.Örneğin ben tanımadığım insanlara karşı ciddi yakın olduğum insanlara karşı ise çok yalakayımdır.(Dip not:open_mouth:ğlak Burcuyum tabiiki)