Sokak Ortasında Arkadaşını Gözünden Bıçakladı!

İstanbulun en hareketli ilçelerinden biri olan bağcılarda 28 ocak perşembe günü iki grup arasında bıçaklı kavga yaşandı. Murat ceylan ve arkadaşları henüz belirlenemeyen bir nedenden kavga etmeye başladı, iddiaya göre alacak verecek meselesi yüzünden kavga çıkmış murat ceylan gözüne, karın boşluğuna ve koluna bıçak darbesi aldı ardından kanlar içinde kaldı çevrede ki insanların ihbarı üzerine ambulans ekipleri muratı hastaneye kaldırdı, edinilen ilk bilgilere göre beyin ölümü gerçekleşti, saldırgan arkadaş polis tarafından göz altına alındı.
image">image
image">image

Ne oluyorsa bu alacak verecek olaylarından oluyor. Herkes çakal olmuş birbirini dolandırma peşinde.

Bağcılar dediğimizde herkes tehlikeli bir yer olarak tanımlıyor. Nedenlerinin üzerine gidilip bu bölgedeki yaşam standartlarının yükseltilmesi suçun önemli ölçüde azaltılmasını sağlayacaktır.

Hayati tehlikesini atlatsa bile gözünün bir daha görme ihtimali çok düşük. Gerçekten yazık olmuş ne diyelim.

Bağcılarda gayet normal bir olay bu.

Daha kötülerini bile gördüm.

Alacak verecek davanız olmasın bakın n’oluyor.

Bağcılar her yıl temizlenmesine rağmen ertesi sene tekrar aynı haline dönüşüyor. Zaten bağcılar insanı bir çok olayı bağcılarda yapmıyor.

Bir insana bunu yapacak kadar nasıl gözünüz dönebilir ki ? Ben sokakta karınca görsem üstüne basmayım diye yolumu değiştiriyorum

Beyin ölümü gerçekleşmiş :grinning:
Görmesi imkansız ama dediğin doğru beyin ölümü gerçekleştikten sonra hayati tehlike atlatsa bile görme ihtimali düşük.

Yok artık. Nasıl insan bunlar. Bu nasıl bir vicdan. Diyecek hicbir şey bulamıyorum gerçekten.

İnsan arkadaşına bunu nasıl yapabilir delirmiş olmalı ki bunu yapmış arkadaşına

İnsan öldürmek ne kadar kolaylaştı bu ülkede ya yazık cidden. Insana en büyük zarar da hep yakınlarından geliyor maalesef.

Alacak verecek için de bu yapılmaz bence bu ülkede adalet biye bir şey var sözde de olsa yazık insanlara

İnsanoğlu öyle bir hale geldi ki artık dost dostu arkadaş arkadaşı kesiyor :expressionless:

Arkadaşımıza bile güvenemiyoruz,bir anlık öfkeyle maalesef arkadaşının katili oldu.Alıcak vericek yada konu ne olursa olsun böyle mi çözülür.Öldürdüğün insandan mı alıcaksın alıcağını.Vefat eden kişiye Allahtan rahmet,ailesine sabırlar diliyorum.

Insanlıktan yavaş yavaş uzaklaştığımizi düşünüyorum artık. Millet merhamet duygusu diye birşey kalmamış , vallahi pes diyorum.

Bunu yapan insan cinnet geçirmiş olmalı. Yoksa kimsenin arkadaşından alacağı yüzünden bıçaklayacağını sanmıyorum. Ki zarar vermeye değil direk öldürmeye teşebbüs etmiş…

Allahım ben artık insanlardan korkmaya başladım çok kolay insan öldürüyorlar. Alacağın yüzünden ömrünü yakmaya değdi mi acaba.

Ülkedeki cezaların yok denecek kadar az olması ve insanların yaşam standartının düşük oldugunu düşünürsek denecek cokta fazla birşey yok malesef

sokaklar sanki mafya meydanınelşne bıçak alan silah alan birşey bulamayan da yumrukları ile meydanda

saldırgan ve şiddet içerikli diziler tv programlarını bide cezanın hükümüz kaldığını gören böyle azıtıp saldırganlaşıyor alıştık daha da artacak