SoloTürk'ün Tekirdağ'daki gösteri uçuşu hakkında neler düşünüyorsunuz?

SoloTürk’ün Tekirdağ daki gösteri uçuşu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Ülkemizin çeşitli yerlerinde gösteri uçuşları düzenleyen Solo Türk çok başarılı bir ekiptir.

Solo Türk bu ülkenin gurur kaynaklarından, çok başarılı bir gösteri. Sabah haberlerinde görmüştüm 15 dk güzel bir şov yapmış izleyenlere.

Türk pilotları aldıkları eğitim sayesinde bir çok üsütn yetenkli programlardan geçerek ülkemizi ve hava kuvvetlerini en etkili şekilde savunmaktadırlar. Yapılan uçuşlarda gövde gösterisi yapmak adına önemli bir uçuş gerçekleştirmişlerdir. Bu nedenle havacılık alanında bir çok yeni özelliğin geliştirilip kullanılması gerekmektedir.

Solo Türk’ü 23 Nisan’da Mersin’de canlı izleme şansına nail oldum. Solo Türk adını duyduğum da aklıma direk İngiltere’de ki inişi sırasın da insanları savurması geliyor. Gayet başarılılar.

bence vede herkesin hem fikir olduğu tek konu solo türkün dünyanın en iyi gösteri pilotlarından oluştuğudur böyle kaliteli özel bir ekipten böyle güzel bir gösteri izlemek hemde bunu kendi ordun yaptığı zaman gerçekten inanılmaz zevkli ve gurur verici

solotürk’ün Bu yapmış olduğu uçuş gösterisi Türkiye’nin dört bir yanından insanların haberdar olduğu izlediği bir gösterilir solotürk Türklerin gurur kaynağıdır çok başarılı pilotlarla çalışan solotürk insanların moralini düzeltir.

Solo Türk çok yetenekli özel eğitim almış ve bu işi zevkle yapan başarılı subaylarımızdan oluşuyor.Her zamanki gibi bu gösterileri de estetik ve güzeldi.İstikbal göklerdedir.Bunu bir kez daha kanıtlamış oldular.

Solo Türk her zaman yapmış olduğu gösteriler ile alandaki ve ekran başındaki seyircileri heyecanlandırmış ve gurur kaynağı olmuştur. Bu gösteride bu şekildedir.