Son bir kaç gündür yaşanan siyasi gelişmeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son bir kaç gündür yaşanan siyasi gelişmeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence insanlar zamanlarını boşa harcıyorlar dış güçler bizi birbirimize düşürmeye çalışıyorlar,artık uyanmamız gerkiyor.

Siyaset tamamen halkı etkileme sanatı o yüzden bugünün siyasetini yorumlarsak yarınki siyaseti de yorumlamamız gerekir bu döngü devam eder çok üstünde durmamak gerek.

Tarihi yayın öncesi sunucunun A adayı ile yüz yüze görüşüp B adayı ile yüz yüze görüşmemesi yanlış bir durumdur. Onun yanı sıra Doğu Akdeniz konusuyla alakalı Yunanistan abilerine güvenmektedir fakat onlar yeri geldiğinde hiçbir şey yapamayacaklardır. Türkiye şu anda ikili oynayarak çok iyi yapmaktadır. Amerika-İran arasında bir savaş söz konusu olamaz. Şu an savaş çıkması için çok erken.

Sürekli olarak bir değişim söz konusu buna akıl sor erdiremeyiz.

Bularsa gündemi meşgul ediyor düzelmesi ve düzenlenmesi lazım bence boa siyaset yapılmamalı.

Siyasetçiler İnsanların Gözlerini Boyamaya Devam Ediyor Yıllardır Hep Aynı Şeyi Yapıyolar

RUSYA YA BU KADAR ÇOK GÜVENİLMEYECEĞİNİ GÖSTERİYO ÇÜNKÜ İKİ TANE BAKIMSIZ SURİYE UÇAĞI BENİM ASKERİMİ BOMBALIYCAK VE BU RADARDAN GÖRÜLÜP ASKERLER UYARILMIYCAK BU İŞTE RUSYANIN PARMAĞI VAR

maalesef ki son günlerde yaşanan olaylar çok ama çok fazla üzücü durumda insanların artık içleri kan ağlıyor. umarım bir an önce bu savaşlar biter de insanlar yine eskisi gibi mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamaya başlarlar. dış politikalarımızla yaşanan olaylar kötü olduğu için direkt bizim halkımıza yansıyor ve bizi mutsuz ediyor. savaş, terör ve olumsuz şeyler her daim gündem de maalesef ki bu durumlar hiç değişmiyor her daim gündemi meşgul etmekte. ve insanların psikolojisi de olumsuz yönde etkilenmektedir. siyasi gelişmeler kötü yönde ilerleme gösteriyor ne yazık ki. iyi giden hiçbir şey yok. dış politikalarımız güçlendirip yaşanan bu olumsuz durumlardan bir an önce de kurtulmamız lazım hep birlikte.

@OMG#445866 hiçbişey düşünmüyorum