SON DAKİKA! Elektriğe zam geldi.

5.75 oranında zam yapıldığı açıklandı. Yeni yıla girmeden zamlar yapılmaya başlandı siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Eskiden zamlar yeni yılda gelirdi. Şimdi sürekli zam geliyor. O kadar alıştık ki tepki bile veremiyoruz. Allah herkese ödeme kolaylığı versin.

Bir de bu işin yeni yılı var ne yazık ki. Türkiye zamlar ülkesi ne yazık ki. Hele bu süreçte de zam gelmesi…

Hayat bu kadar zor ve bu kadar geçim sıkıntısı yaşıyoruz bir de zammın gelmesi hiç hoş olmadı…sadece faturaları ödemek için çalışıyoruz ve yaşıyoruz sanırım…Allah sonumuzu hayır etsin inşallah…güzel günleri görürüz…

Herkes bu zor zamanda geçimini zor sağlıyor, devlet hangisine zam yapsam diye gözetliyor heralde, bi bu eksikti…

Şaşırdık mı? Tabi ki hayır. Sıradaki zam neye acaba? Bu defa hangi maaşı arttırır gibi gösterip başka yerlerden o artışın iki katını alacaklar çok merak ediyorum, heyecanla bekliyoruz.

Dolar, altın bu kadar artınca daha bakalım nelere zam gelecek. Elektrikle başladı benzin ile devam eder. Alım gücümüz git gide azalıyor.

Milletten ses çıkmıyor ki, gelsin zamlar. Kimsenin sesi çıkmadığına göre kimseyi acıtmıyor.

Çaktırmadan yine sene sonuna zam sıkıştırdılar. Biz de kuzu gibi tamam diyoruz…

Her gün farklı bir zaman haberi bunlar ne zaman son bulacak acaba vatandaş artık aldığı nefesten korkar oldu

Elektrik temel bir ihtiyaç maddesi ve bu anlamda bu tür elzem ve vazgeçilmez ihtiyaçlara fahiş fiyat uygulanması çok acımasıza.

Her gün kötü haber

Her gün kötü haber

Gene hiç.sasirmadik dün petrole, motorine zam geldi bugün de elektriğe çok güzel.

Üretimden bu kadar uzak, başarıya muhtaç bir ülke olmaya devam ettiğimiz sürece bu son zam olmayacaktır.

Sonumuz hayrolsun artık diyecek başka hiç bir şey bulamıyorum ben. Zam üstüne zam. Yolda yürümeye bile para alacaklar yakında.

Bu kadar döviz kuru yüksekken tabiki zam gelicek daha başlangıç bu

Zam gelmeyen bir şey var mı? Gerçekten öyle bir haber görürsem şaşırırım artık bunlar beni şaşırtmıyor, her şeyde zam var.

gün geçmiyor ki bir zam daha gelmesin zamlar herseye gelir askeri ücret yerinde saymaya devam etsin aclik sınırı bile askeri ucretin ne kadar üzerinde

Heleki bu pandemi sürecinde olması muhtemel bir son dakika. Ama pandemiden etkilen yalnızca ülkenin ekonomisi değil. Aynı zamanda ailenin geçimini sağlamayı amaç edinen memur işçileri, asgari ücretle geçinmeye çalışanlar, emekli maaşıyla ayın sonunu getiremeyen emekliler, pandemi süreciyle işten çıkarılan işsizler vs. Ülkenin ekonomisi o ülkenin topraklarında yaşayan bütün fertleri de etkiliyor ne yazık ki. Bu durum elektrik faturası dışındaki bütün masraflara dağıtılıyor ve bize de payımıza düşen zamma razı gelmekten başka çare bırakılmıyor maalesef.