Son Dakika! Erdoğan'dan Memurlara maaş müjdesi.

Devlet Memurlarının maaşları bayramdan önce yatacağını bildiren Cumhurbaşkanı Erdoğan 9 ağustos cuma günü yatacağını söyledi.
image">image

Eyvah eyvah memurlar yandı. Çünkü erken maaş ödemesiyle ay 30 gün değil daha uzun sürecek. Bayramda parasını harcayan memur tekrar kredi kartı ve krediye yüklenerek daha da borçlanacak ve bayram sonrası kötü bir durumla karşılaşacaktır. Erken maaş ödemesi yerine memurlara da bayram ikramiyesi verilmesi daha uygun olacaktır. Bu açıklama müjde değil aslında bir kara haberdir. Memurlar için bu durum hiç bir zaman iyi bir sonuç doğurmaz hep ekonomik sıkıntıya düşmelerine sebep olur. Umarım akıllı hareket ederler de paralarını bitirip sonra bir daha ki aya kadar kıvranmazlar.

Bu devirde memur olmak vardı.Ne yazık ki olamadık memur arkadaşlara tavsiyem işinizin kıymetini bilin.Özel sektör acımasız adamın gözünün yaşına bakmıyor.

Memurları sevindirecek bir haber. İste bu yüzden toplumda halk arasında memur olun diye boşa denmiyor:slight_smile:

bence zamanında yatırılması daha makul olacaktı. Erken gelen para erken bitecek. Bir de zam konusunda da müjde verse.

Memurlar için yararlı bir uygulama olmuş.Herkes çoluğu çocuğuyla ona göre alışverişini yapar işlerini halleder.Herkesin iyi bir bayram geçirmesi temennisiyle.

Arife gününden bir gün önce yatırılacak olması insanları bayram alışverişlerinde rahatlatacaktır. Bayram öncesi piyasalarda para akışı olacak.

Memurları bayram öncesi sevindirecek haber. Memurlara güzellik olmuş. Memurlar da bayram öncesi çocuklarını sevindirir.

Bence artık memurlara degilde emeklilere verilsin ülkenin %95 i gecinemiyor

Vatandaşların giderlerini karşılamak amacıyla yapılan yardımlar tabiki takdire değer.

ne mutlu memur çalışanlarımıza. umarım hak ederek alıyorlardır o maaşlarını.

bayram öncesi yatacak olan maaşlar bizler için çok faydalı olacaktır. Bayram ağızı maaş almak sıkıntısız bir şekilde bayram yapabileceğimi gösterir

Ee ekonomi çökünce mecbur millete de zam yapması gerek lakin diğer hal, diğer insanlar ne yapacak çok merak ediyorum.

Desenesisize yine kredi kartına basacaz parayı bu ayda yandık yine yah bu elimizde ne zaman para kalacak.

Hem iyi hem kötü erken yatacak iyi ama diğer ay alacağın maaşın çok geç gelecek insanlar sıkıntıya düşebilir kendilerini iyi ayarlamaları lazım.