SorHadi.net nedir? Hangi amaçla kurulmuştur?

SorHadi.net nedir? Hangi amaçla kurulmuştur?

3 Beğeni

bilgi alış verişini sağlamak için. Tabi bilgi vermek kıymetli olduğu için karşılığında ücret kazandırıyor. Bununla beraber site kurucusuda reklamlardan ücret kazanarak siteyi döndürmeye çalışıyor.

2 Beğeni

Bilgi paylaşımı amaçlı kurulmuş mükemmel bir sitedir.Soru sorarak ve cevaplayarak para kazandıran insanlara gelir sağlamayı hedefler.

2 Beğeni

Yeni keşfettim ama günlerdir sayfadan çıkamıyorum. Twitter gibi sitelerde yazıp boş zaman öldürüyordum ama burada hem kazanıyorum hem de bilmediğim şeyleri öğreniyorum. Ayrıca burada kimse kimseyi rahatsız etmiyor saygılı ve seviyeli bir sayfa. Sosyal medya gibi bir yer değil gözlemlediğim kadarıyla. Evet ilk başta çok yavaş kazanıyorsunuz ama giderek aktiflik sağlar ve kuralları okuyup uyarsanız getirisi fazla. Sanırım site reklam gelirlerinden kazanıyor ve üyeler arasında pay ediliyor. Sitede soru sorup yorumluyorsun ve kazanıyorsun. Amacı bu. Zaten sık sorulan sorular kısmında her şey ayrıntılı bir biçimde açıklanmış.

3 Beğeni

Farklı bilgiler paylaşmak ve öğrenmek amacı ile kurulmuş güzel bir sitedir .

2 Beğeni

sor hadi bilgi alış verisimizi sağlamaya ve karşılığında ücret almayı sağlayan programdır

2 Beğeni

bence sor hadi çok güzel bir uygulama hem insanlara genel kültür kazandırırken az da olsa buna bir maddi kazanç sağlıyor

2 Beğeni

insanlar arasında bilgi alış verişi ve doğru Bilgi toplamak için kurulmuş aynı zamanda kazanç sağlamak amacında kurulmuştur

2 Beğeni

Bilgi alış verişi sağlamak için kurulmuş harika bir sitedir. Hem farklı şeyler öğreniyoruz hem de para kazanıyoruz.

2 Beğeni

Sorhadi net nedir?

• Sor hadi bir soru ve cevap platformudur.
  • Bilgi, yarışma, sohbet, ne isterseniz onun hakkında soru sorup başkalarının sorduğu sorulara cevap vererek kazanç sağlanır.
  • SorHadi'nin kuruluş amacı, bilgi alışverişinde bulunmak hem kazanmak hem de kazandırmaktır.
  • Ayrıca boş vakitleri burada geçirerek hem bilmediklerini öğrenmek, hem de bildiklerini başkalarıyla paylaşmak için harika bir sitedir.
  • Az da olsa öğrenciler ve ev hanımları için bir ek gelir kaynağıdır.
  • 3 Beğeni

İnsanların merak ettiklerini rahatça sorup cevap alabilmesi için, bildikleri sorulara cevap verebilmek için ve ücret kazanmak için.

2 Beğeni

Bilgi sağlamak ve öğretmek için kurulmuş aynı zamanda para kazanmanızı sağlayan güzel bir sitedir.

2 Beğeni

İnsanların merak ettikleri veya bilmedikleri şeyleri sorup cevaplayarak yeni bilgiler edinmek ve para kazanmak.

2 Beğeni

İnsanlara hem eğlendirerek, hem bilgilenerek vakit geçirerek hem de para kazandırarak insanların bilgilenmesini sağlayan sitedir.

2 Beğeni

Sorhadi sitesi insanı birçok konuda bilgilendirir çünkü bir iki soruya bakınca insanda merak duygusu oluşur ve bakar bu sayede o bilgiyi öğrenir yani insanları bilgi konusunda ilerletmek içindir.

2 Beğeni

insanların merak ettiklerini sormaları için kurulmuştur

2 Beğeni

Burası gerçekten çok güzel bir site. Üye olmadan önce piyasadaki saçma sitelerden bir tanesidir diye düşünmüştüm. Yanılmışım. Bilmediğim çok fazla şeyi ve düzgünce araştırma yapmayı öğrendim. Ayrıca yöneticimiz ve moderatör de çok ilgili ve kibarlar. :slight_smile:

3 Beğeni

Bilgi alışverişi ve para kazanma platformu olarak kurulmuştur. Bilmediğimiz bir çok konuyu burada cevap vermek adına araştırdığımızda ciddi anlamda çoğu konuda bilgi sahibi olduğumuzu ve yeni şeyler öğrendiğimizi fark ediyoruz.

2 Beğeni

Ana amacı bilgi paylaşım platformu olmasının yanında kazanç sağlamasıdır. Sosyal medya değildir. Daha çok sözlük gibidir. Tarihten teknolojiye, doğa ve hayvanlardan spora kadar onlarca kategorisi vardır ve genişlemeye devam etmektedir. Tabii çekici tarafı kullanıcılarına para kazandırmasıdır. Bu konuda benzerine rastlamadım.

2 Beğeni

Sorhadi.net soru sorarak ve cevaplayarak insanlara bilgi paylaşımı yapan bir sitedir. Sorhadi.net 2019’da kurulan insanlara bilgiyi ve özgüveni paylaştıran bir güzel sitedir.

2 Beğeni