SorHadi'cilerin şu anda dinledikleri müzikler nelerdir?

SorHadi’cilerin şu anda dinledikleri müzikler nelerdir?

Shivaree - Goodnight Moon - YouTube

aşkım benim meleğim diye Mustafa Ceceli’nin şarkısi. :slight_smile:

Burcu Güneş & Selda Bağcan - Minnet Eylemem - YouTube
Bunu dinliyorum balkon keyfinde:slight_smile:
Rızkımı veren Hüda’dır kula minnet eylemem…

İftara saatler kala bir yandan maç izliyorum, bir yandan zombi mahalli adamlar dinliyorum. - YouTube

Şuan pencere köşesinde oturmuş. Serin hava geliyor ve bu sitede takılıyorum. Müzik açmamışım.

Aleyna Tilki’nin reklam şarkısı olan Nasılsın Aşkta şarkısını dinliyorum. Tavsiye ederim bağımlılık yapıyor.

Bergen "Elimde duran fotoğrafın " dinliyorum şuan .Bir dinleneyim dedim açtım müziği çok etkileyici bir ses var kadında.

Ahmet Kaya herkes kendi işine dinliyorum çok güzel bir sesi var adamın.

Legends Never Die (Lol şarkılarından biri)
- YouTube

Müslüm baba dinliyorum kulağa hoş gelen bütün müzikleri dinlerim.

Şu anda Müslüm Gürses Paramparça dinliyorum. Bu saatte arabesk dinlenir mi demeyin dinletenler utansın. :joy:

Ben Crossfire dinliyorum bu günlerde. Kulağıma çok hoş geliyor.

Göksel gidelim buralardan dinliyorum bu şarkıya bu aralar acayip sardım nedendir bilemiyorum ama sürekli açıp dinlemek istiyorum çok hoşuma gidiyor sözleri müziği.

Patron - Manzaralar (Official Video) - YouTube
Bu aralar bağımlısı olduğum patron :smiley:

Şuanda Ceviz Ağacını dinliyorum Cem karaca gibir bir üstaddan olunca harika oluyor

Neden bu kadar hüzünlü dinliyorum bilmiyorum ama Zakkum- Gökyüzünde’yi dinliyorum şuan =)

Zakkum ve Duman dinleyebilirim saatlerce :slight_smile: kulağa hoş geliyor çünkü

Nur cennet yıkılsın dünya size öneririm mükemmel Bi eser

Sevcan Orhan çiçekten Harman olmaz yar derde derman olmaz dinliyorum. İlk kez dinlendim ama herkese öneririm.

Duman senden daha güzel,ellerin ellerime,ah şarkıları sırayla.