Sorhadi'de sıkılmadan daha uzun zaman geçirmek için neler yapılabilir?

Sorhadi’de sıkılmadan daha uzun zaman geçirmek için neler yapılabilir sizler neler yapıyorsunuz?

Sohbet ve yoruma dayalı kategorilerde aktif olabilir, kurallara uygun olarak tartışma başlatıp diğer kullanıcılarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

İlginizi çeken soru ve gündem konularına verilen cevaplara göz atabilirsiniz.

Yine diğer üyelerle özel konuşma başlığı açarak ilgi çeken soru önerilerinde bulunarak hem etkileşimi artırabilir hem de kazanca dayalı aktiflikte üyeler arası desteği artırabilirsiniz.

Gündemde genel olarak hayata dair; toplumsal, küresel, sosyal, ekonomik, siyasi pek çok sorun mevcut mesela. Bu konular üzerine yorum ya da sohbet başlıkları açarak gerek çözüm odaklı gerekse de doğrudan soruna yönelik farklı fikirlere konu sahipliği yapabilir, hatta konunuzu sosyal medyada paylaşıp oradan da etkileşim almayı sağlayabilirsiniz.

İsteyenler sohbet kategorisinde forum oyunu başlatabilir mesela (kurallara uygun olması şartıyla). Bildiğiniz gibi sohbet kategorisi de kazanç imkanı sunuyor. Forum oyunlarıyla hem ilk cevaplarınızdan kazanç elde etmiş hem de keyifli vakit geçirmiş olursunuz.

Unutmayalım; Sorhadi’de etkileşime ve paylaşıma dayalı aktiflik çok yönlü kazanç sağlamaktadır. Bu nedenle eğlenerek de kazanç sağlamanız veya kazanç sağlarken eğlenmeniz mümkün.

İyi kazançlar.

Bence bizim ilgi alanımız olan konularla ilgilenirsek hem sıkılmamış oluruz hem de eğleniriz.

Sevdiğin türden ve aşina olduğun konulara bakarak daha çok vakit geçirebilirsin. Ve soru türleri var oralarda takılabilirsin.