Sorhadi'den kimler para kazandı?

bende 3 günde 2 lira elde ettim giriyorum her gün bakıyorum ek gelir olsun diye bence güzel bir yer boş zamanlarda girilmesi vede gerçekten insanların duygu düşüncelerini paylaştığı bir platform olması daha güzel

keşke başkasının referansıyla kayıt olsaydınız +3 tl kârınız olurdu bakiyeniz şuan 5tl olurdu.

yani bilmeden girdim kendim yaptım şimdi bir arkadaşa söyledim onunda boşuna boşuna üye yaptım oradan da gelmedi para üzüldüm şimdi

2019 yılından beri çoğu kişi kazandı, şu sıralar çok fazla kazanan var.

Baya kişi kazanmış günde 50 TL kasan da var 3-5 TL de tamamen kullanım sıklığına bağlı.

Başkasının hesabı ile referans olarak kayıt ol senin için daha sağlıklı olacaktır, 3 tl ile başlarsan daha çok mutlu olacağını düşünüyorum.

yani kayıt oldum artık yapacak birşey yok bu saatten sonra ama siteden memenun kaldım hem para kazanıyorum hemde birşeyler öğreniyorum

şuanda günlük 1 lira falan kazanıyorum 3 günlük oldum ama gayet iyi gidiyor daha fazlası olur inşallah

Benim merak ettiğim bir şey var başkasının referansı ile üye olduğumu zaman bizim kazancımızdan yüzde on beş mi eksiliyor yoksa yüzde on beşi kadar ona da mı ücret gitmiş oluyor?

Günde elli lira kazanmak mümkün mü gerçekten?

ben 13 günde kazandım50 TL ama günlük kazanılması imkansız. Öyle olsa ben yapardım.

yeni kayıt oldum ama çok büyük bir gelir elde edileceğini sanmıyorum ayda 50 lira anca biriktirilir sanırım

Kardeşim siteye yeni başlayan , sıte hakkında bilgi sahibi olmayan herkes öyle diyor. İnan ben daha çok ön yargılı başladım günde 50 Kr bile kazandırmaz dedim, sonra sitedeki paylaşılan talimatları okudum nasıl para kazanılır diye hepsini araştırdım şuan rahatlıkla 12 günde 50 tl yapan insanlar var .

soru sormayı beceremedim henüz o yüzden size hak veriyorum :joy:

Bence mümkün arkadaşım minimum 30-35 TL kazanıyor.

Ben yeni kayıt oldum 5. günüm fakat haftaya kadar bir 35 tl kasar mıyım bilemiyorum

Aynen bende gördüm on iki günde elli lira yapan da vardı ama günlük çok zor böyle bir şeyin olması.

Şuanda yeni üyelerden birisiyim siteyi uygun bulduğum icin kayıt olup konulara cevap vermeye calışmaktayım. Ücretleri sürekli paralarını biriktirip ceken arkadaşları duydum ama şayet ben cekim gerçekleştiremedim yeni oldugum icin 50tl limitine ulaşamadım sürekli aktif olarak hep birlikte kazanacağımızı düşünüyorum herkese bol kazançlar iyi günler.

Gold üyeler, silver üyelerden daha mı çok kazanıyor ? Moderatör Uyarıları almak kazancı düşürüyor mu ?

Ben henüz şuan için para kazanamadım hesaptaki para kısmı çok yavaş ilerliyor. Hızlandırmak için ne yapabilirim ?