Sorhadi'den kimler para kazandı?

Ben geçen ay çektim 50 TL ve nerdeyse 20 günde yapmıştım derli toplu cevaplar verdiğinizde kaliteli sorular sorduğunuzda herkes kazanabilir işin püf noktası sabretmekte

Bugün sorular neden onaylanmadı bilgisi olan var mı

Bence çok iyi gidiyorsun. Bu hızla gidersen daha çok kazanırsın. Aktifsin bayağı.

Evet Gold üye silverden daha çok kazanıyor. Uyarılarda düşürülmüyor diye biliyorum.

Teşekkürler. Umarım bakalım hep birlikte kazanalım. Bu ay için paranın yatırılması ayın kaçında olucak?

Bu konuyla ilgili benim pek bilgim yok ama 50 TL olunca çekebiliyorsun diye biliyorum.Yani belirli bir zamanının olup olmadı ğını bilmiyorum.

her ayın son çarşambası yatıyor.

Evet fikir kazanıyoruz, bakış açısı kazanıyoruz maddi miktar da tuzu biberi oluyor

Ben daha ödeme almadım. Çoğu konuda yöneticiyle anlaşamazsak da para konusunda ödemenin yapılmaması gibi bir durum hiç duymadım. Bir sürü arkadaşım parasını aldı.

benim 3 liram var hesabımda ben sık sık kullanmıyorum soru sordum ama onlar onaylanmadı ama yinede devam edelim bakalım

yani bu ay haftaya çarşamba son dimi o zamana kadar 50 olamam bence

Ben günlük 20 lira kazansam yeterli bence başka istemem :grinning:biraz çok oluyor ama olsun günlük 20 iyidir evimi geçindirim en azından

Evet haftaya çarşamba son olamayabilirsin ama yapabildiğin kadar yao bence .

Eksilme olmuyor hocam, %15’i site karşılıyor.

20 değil 2 yazmak istediniz sanırım.Günlük 20 lira aylık 600 Lira yapıyorda :slight_smile:Bu arada aylık ne kadar kazanç sağlarsanız sağlayın,her ay 50 Lira çekebilme hakkınız var.

Yani ne güzel işte günlük 20 kazansak aylık 600. Gelir elde ederiz kiramızı öderiz

ben daha yeni açtım hesabı zengin oldum (50kuruşum oldu) yaklaşık bi 20 dk oldu gün boyu evdeyim burada baaya vakit geçiririm hiçdi olmadı bir miktar para kazanırım diye düşüyorum

Moderatör bey, sorularımı onaylar mısınız, bugün hiç onaylanmadı da. ):

12-14 günde 50 tl kazanırsak ayda 100 TL yapar ek gelir. 100 Tl kimden kötü be. Siteyi kuranın emeğine sağlık. Çok güzel bir site…

Hocam bugün yoğun olduğum için onaylara bakma fırsatım olmadı. Bekleyen onaylar var, sırasıyla bir kısmına bugün bir kısmına da yarın erken saatlerde bakacağım.

Anlayışınız için teşekkürler.