Şuan da nerede ne yapmak isterdin?

Şuan nerede ve ne yapmak isterdin? Hayalini kurduğun birşey varmı?

Muğla Köyceğize atanmış gölün kenarında soğuk bir şeyler içerken etrafı izlemek isterdim .Kiraladığım bisikletle ilçeyi turlayıp yorulunca bir şeyler içmeye devam etmek isterdim :frowning:

bende ne güzel olurdu keşke :persevere:

5 yıldızlı bir otelde tatil yapmak isterdim, bol bol yüzüp güneşlenip tembellik yapmak isterdim.

Okulum bitmiş İtalya Venedikte sandalla gezmek isterdim. Daha sonra bisikletle güzel bi kafeye gider arkadaşlarımla bişeyler atıştırmak isterdim

Üniversiteme geri dönüp yeniden kaliteli arkadaşlarımla derse girmek, çıktığımızda Orta Bahçe denen yerde çimlerin üzerinde oturup kart, doğruluk cesaret falan oynamak, sonra da yurda gelip tost yemek

Okulumu bittirdikten sonra İtalya’da ya da Paris’de arkadaşlarımla bir tur yaptıktan sonra bir cafede oturup soğuk bir şeyler içmek isterdim.

Hayal kuruyoz da hayatın bunu bozması da can sıkıyor. Şu an tek başıma Ölüdenizde olmak isterdim. Denizi izlemek orada bulunmak denize girmek vs… Orada olmak bile bana yeter. Yerin güzelliği var.

sahili olan biryerde sabahlamak isterdim bu ara sahilden çok uzak kaldım örneğin İzmir’de bir butiğimin olması ve gerçekten butiğimin tutulmasını isterdim

şuan dubaide olmak isterdim ve deliler gibi eğlenmek isterdim ordan uçakla katara ordaki lüx yaşama bakardım görür gelirdim

Bir düşünsenize ormanı arkanıza almışsınız önünüzde deniz ve en sevdiğiniz insanla kamp çadırınızı kurmuş elinizdeki birer bardak filtre kahveyi hiç bitmemesini dileyerek derin bir muhabbete daldığınızı hayal edin. Neler vermezdim ki.

Kadıköy sahilde sevgilimle oturuyoruz taze çayla sıcak simit almışız

şuan serin bir tatil köyünde olmak isterdim elimde içeceğim ve yanımda havuz olacak.

Eski işimin başında olmak istedim o kadar çok özlemeye başladım ki şu sıralar.

Kabede tavaf yapmak isterdim.

Şu an sanırım sevgilimin yanında olmak, ona sarılıp alnından öpmek, sonra da onun kokusuyla uyumak isterdim

Sevdiğimle bir arada olmak, birbirimize sarılarak ya da yaslanarak, cips yiyerek ve kola içerek birlikte seçtiğimiz bir film ya da diziyi izleyip, dizi üzerine konuşmak durdurup aralarda muhabbet etmek çok güzel olurdu.

bu soruya sabah cevap verdiğim için sorunun bana göre cevabı ise şu oluyor ; evde kalıp uyumak isterdim. çünkü hiç uyumadım ve sabah çok erken saatte kalktım.