Sürücü kursları, çeşitli kurslar ve eğitim merkezlerine yüz yüze eğitim izni!

MEB’in açıklamasına göre sürücü kursları , eğitim merkezleri ve çeşitli kurslarda yüz yüze eğitime başlayabileceği belirtildi.

Sonunda! Uzun zamandır klavye kursuna gidebilmek adına bu haberi bekliyordum. Ben mutlu oldum.

Hepimiz evlerde sıkıldık. Benim için en azından dershaneye geri dönmek güzel olacak.

Bu habere ben mutlu oldum cok guzel haber bence artık yeter valla :grinning:

Çok iyi haber. Yavaştan eğitimin popülasyonu az olandan çok olana dogru acılması iyi olur

Artık bişeylerin tamamen yasaklanması yerine kontrollü bir şekilde bu tür yerlerin hizmete açılması lazım

Kademeli olarak açılacak artık herşey bitiyor bu işkence

sonunda dil kursları açılsın bir an önce

Bu tür kursların online yürütülmesi çok zor zaten.İyi birşey olmuş ama çok dikkat etmek gerekiyor.

Bu tür kursların online yürütülmesi çok zor zaten.İyi birşey olmuş ama çok dikkat etmek gerekiyor.

Yavaş yavaş normalleşme adımlarının atıldığını görüyoruz. Güzel bir haber olmuş

Sürücü kurslarında araç kullanımında yüz yüze eğitim veya sınırlı sayıda öğrenci ile eğitim olabilir sonuçta oralar o kadar aktif değiller ancak sorun var ve normal gibi gözükmemeli.

he tek tek açın da daha çok çoğaltın hastalığı! bir rahat duramıyorlar gerçekten şu virüs gidene kadar. herkes ümidini kesmiş zaten bitmeyecek virüs diyerek dışarıya çıkıyor.

Dil kursları açılırsa kendi adıma mutlu olacağım ama yüz yüze eğitim hastalığın çoğalmasını tetikleyebilecek bir faktör. Kademe kademe ilerlenmeli

Umarım gerekli tedbirlere uyulur yoksa vaka sayılarında tekrar artış olabilir.

Zaten çok kalabalık olan kurumlar değil açılabilir.

Avrupa’da en çok vaka çıkartan ülkeyken nasıl normalleşme adımları atmaya başladık anlamış değilim. Umarım sonucu kötü olmaz.

Erken alınmış bir karar. Mutasyon geçiren virüs tartışması yapılırken bu karar çok erken alınmış yanlış bir karardır. Girişlerde gerekli kontroller yapılacak mı?

hayırlısı olsun diyelim.İnşallah durumlar daha kötüye gitmez.

Eğer böyle bir karar verildiyse bu çok kötü olmuştur.Sadece o insanlar için değil bizim içinde.Örneğin yüz yüze eğitimde artan virüs tekrardan artmaya yol açar ve byu şekilde çok daha fazla kişiye virüs bulaşmış olur.