Süt banyosu yapanlara 2 ila 15 yıl hapis istemi.

Bir kaç ay önce süt fabrikasında süt banyosu yapıp bunu yayınlayan işçiler hakkında dava açılmıştı. Savcı bu kişiler için 2 ila 15 yıl hapis cezası istedi.

Geçen gün haberlerde kaynar su ile yakılan bir kadının haberi vardı. o zanlı serbest bırakıldı fakat süt banyosu yapanları ceza verildi

Bencede hapşs cezası almalılar. İnsanlar o sütü içiyor çünkü. Böyle bir pisliği yapana ceza verilmeli.

tabi ki hapis cezası almalı. kendi keyfini eğlencesini düşünerek insanların içecekleri sütü kirletemez. resmen kul hakkına giriyor. Yaptıkları yetmezmiş gibi bir de video, fotoğraf çekiyorlar resmen insanlık dışı olaylar.

Adı süt banyosu kaldı ancak hijyen Kurallarının çiğnendiği ve halkın sağlığının tehlikeye atıldığı bir olay cezasız kalmadı.

bu kadarıda yapılmaz artık insanlar o sütü içiyorlar ne demek banyo yaptılar tabiki cezalarını bulmalılar hatta daha fazla şekilde.

Beyinsiz tiktokçular sırf tık uğruna insan sağlığını tehlikeye atıyorlar. Yada gıda israfına.

Kesinlikle hak ettiler. İnsanların sağlığıyla oynuyorlar. Çok iyi bir şeymiş gibi bir de videoya çekmişler. İnsanlar nasıl güvenip satın alacak bunları.

KAdınlar dövülsün, öldürülsün, tecavüz edilsin pişmanlıkta ya da başka şeylerden salınsın süt banyosu yapan 15 yıl ceza alsın yazık

Tamam bu da kötü bir durum ama nice katiller aramızda gezerken bu tür olaylara bu kadar ceza kesilmesini ben saçma buluyorum.

Çok güzel olmuş. Umarım ceza da indirim falan uygulanmaz. Insan sağlığını tehlikeye atmak, insanların tüketeceği gıdaya pişirmek ne demekmiş öğrensinler.

o sütü sen içeceksin sen. Adamın birinin banyo yaptığı sütü içmek ister mısın? Evet katillerin sapıkların da adam akıllı ağır cezalar alması gerekiyor ama onunla bu kıyaslamamalı.

Aslında o sütü onlara içiricen artık marketten süt bile alamıyom ben milletin bu kadar arsız olduğunu bilmiyordum birde müslümanlar sözde yazık ya.

Bence ceza az bile halkın sağlığıyla oynadılar böyle bir pislik olabilir mi ya

Halkın sağlığı ile oynayanlara az bile. Valla iyi olmuş hem başkalarına ibret olur

Bu kafadaki insanlara böyle bir ceza verilmeden akıllanmaları zaten imkansız olurdu.

2 yıl bile alacağını zannetmem. İnsan insanı öldürüyor bu kadar almıyorlar, tecavüz olayları oluyor, kanıtları belli, yapan belli, ama ne hikmetse salıveriyorlar.Daha yeni İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun annesine yapılan hakareti örnek de verebiliriz.Adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. İçişleri Bakanından bahsediyoruz…

Yaptıkları ne kadar hoş olmasada ülkede daha öncelikli hapise giremesi gerekenler var örneğin hayvanlara ve çocuklara zarar verenler.

Hijyen kurallarına uymayan kişilerin ceza alacak olması güzel. Açıkçası hijyen belgesini aldı, hijyen belgesi var diye bu kişiler hijyen kurallarına uymayabiliyor.

İnsanları sütten tiksindirdiler yani kimsenin güvenip de alası gelmiyor.Bir daha böyle bir haber duymayız umarım.