Tacizle suçlanıp kaynar suyla haşlandı!

Iğdır'da sözlü tacizde bulunduğu iddiasıyla üzerine kaynar su dökülmesi suretiyle yakıldığını ifade eden adam, şikayetçi olduğunu dile getirdi.

Kim haklı kim haksız belli değil ama ateş olmayan yerde de duman çıkmaz. Kimse birisinin üzerine kaynar su dökmez.

">

Arkadaşlar böyle düşünmeyin tamam belki bu adam suçlu ve eğer suçluysa hakketmiş ve bu az kalmış ama suçu kanıtlanana kadar ona suçlu diyemeyiz. Daha geçen birkaç tane öğrenci öğretmenleri kendisine yüksek not vermedi diye iftira atıp adamın suçsuz yere hapis yatmasını sağlayacaklardı. Sonradan itiraf ettiler de adam kurtuldu.

Suçlu olup olmadığı belli değil ama eğer ki gerçekten böyle bir şey yaptıysa haketmiş bu adam.

hayatımda en korktugum olaydır hiç bir şey yapmadan bir kadın tacizci diye bağırsa kimse beni dinlemeden net üstüme atlar eminim

Yapılan doğru mu değil mi tartışılır ama bunu yapmaktansa keşke şikayet etselermiş. Belki taciz anında böyle bir şeye başvurmuştur kişi bilemiyorum ama haklı da olabilir kendince bunu yaparak.

Kim haklı kim haksız belli değil ama açıklamada yazıldığı gibi durmadık yere kimse başkasının üzerine de kaynar su dökmez.

Tam olarak ne olduğunu bilmeden yorum yapmak doğru olmaz. Kötü olmuş ama baya. Yapan kişi herhalde aklı başındadır gerçekten taciz olmuştur da kendini korumak için yapmıştır diye düşünüyorum.

Keşke ilk önce emin olsalardı da ona göre hareket etselerdi , sonuçta kimsenin vebalini almamak lazım .

iyice anlayıp dinleselerdi olayı ama kim neden durduğu yerde boylebir şey yapsın ki? Bir an önce ortaya çıkar umarım.

Cidden bir olaydan bilip bilinmeden, işin aslını tam anlamadan hareket edilmesinin zararlarından birisini anlatan olay resmen. Ama gerçekten iddia edilen şeyi yani taciz olayı doğru ise bu o zaman yapılmasını hak etmiştir diye düşünüyorum. Fakat böyle bir şeyi yapmadıysa adamın günahını alırlar boşu boşuna.

:grin::grin::grin::grin::grin:

Ortada net bir suç yokken eğer böyle bir saldırıya uğradıysa muhtemelen saldırıyı yapan kişi cezalandırılır, ancak ateş olmayan yerden dumanda çıkmaz

Benim bu konuda ki düşüncem şöyle.Haberdeki kişinin taciz olayına karışıp karışmadığını bilemiyorum,eğer ki taciz suçuna karıştıysa.Bizim yapmamız gereken polisimizi arayarak şikayetçi olmamız,herkes suçlu olduğunu düşündüğü birisine kendi cezasını uygulamaya kalkarsa ülkemizde hukuk kalmaz.Devletimizin yasaları var,herkes kendi kafasına göre birisini yargılayıp üstüne karar verip uygulayamaz ve uygulamamalı diye düşünüyorum.

Adam suçsuzsa yazık olmuş. Valla bayan kardeşlerimizi burda tenzih ederim ama toplumda oyle kadınlar var ki düşmanıma vermesin. Bi iftirayla hayatını söndürür yuva dağıtır. Ben en çok bundan korkarım düşünsene düzgün bi hayat yasamaya çalışıyorsun biri çıkıp sana iftira atıyor ömür boyu namusuna damga vurulur. Erkektir yapar düşüncesi var zaten istersen melek ol kendini anlatamazsın. Çalıştığım yerlerde hicbir şekilde başbaşa kalmam sohbet etmem samimi de olmam çok dikkat ederim . Allah herkesi korusun boyle durumlardan. Ha yok eğer bu kişi de gercekten tacizciyse acımam ne yalan soyleyim. Bir bayanın belki de ömür boyu psikolojisinin bozulmasına güveninin kırılmasına sokakta rahat gezememesine sebep olacak . Yanık nedir ki 1 ayda bilemedin 1 yılda geçer gider iyileşir ama tacize uğrayan kişi iyileşmez iyi olmuş gercekse

Vay be

olayın doğruluğu kesinleşmediği sürece bir bireye şiddet uygulamak mantıklı değildir bence . keşke böyle bir şey yapmadan önce emin olsalarmış .

Şayet gerçekden suçluysa az bile yapılan. Fakat olay yanlış anlamaysada yazık olmuş.

Kimse kimseye boş yere bir kaynar su dökmez ama biliyorsunuz ki bu memlekette sokakta boş yere yüzüne kezzap dökülen kadınlar var. Bide böyle düşünün. Ama gerçekten de suçlu olduğu halde kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsa Allah’ından bulsun ne diyelim. Gene de geçmiş olsun.

durup dururken neden birisinin üzerine kaynar su dökülsün ki

ateş olmayan yerden duman çıkmaz ne demek? pardon da adamın hayatını karartmış. ileride de bu izleri taşıyacak. her ne olursa olsun bunu yapmaması gerekirdi. kafayı yedirdiler be. dünyanın sonu geldi. yazık günah.