Tadına bakan tekrardan alıyor!

Eskişehir’de satışta olan kestane mantarı tüketicilerdin yoğun ilgisinde. Siz hiç yediniz mi ?

Hiç yemedim

Yemedim ama bu kadar beğenilmesi merak ettirdi açıkçası.Umarım birgün nasip olur.

Hiç yemedim ama bir mantar sever olarak denemek yemek isterim.

Hiç yemedim hatta adını bile duymadım ama farklı tür mantar yedim yediğim mantar tadı ile ünlü değildi tadı ile ünlü olan bu mantarın tadının çok iyi olduğunu düşünüyorum.

Daha önce hiç denemedim hatta söyle diyebilirim adına duyduğumda internet üzerinden bakma gereksinimi duydum.

hiç denemedim ama tadına bakan tekrardan alıyor demek tüketicisinin ilgisini çekmek maksatlıdır

Daha önce hicdenemediğim bir mantar. Eğer fırsatını bulursam denemek isterim tabii.

Hiç yemedim. Bir gün denk gelirse alıp tanıdına bakmak isterim.

Hiç yemedim ama bir gün yemek isterim.

bende hiç yemedim

Değişik tatları denemeye bayılırım. Özellikle ülkemde çıkan tatları denemek isterim. Fırsatım olursa tabii ki denerim.

Mantar yemeyi çok severim.Ama bu türünü ilk defa duyuyorum açıkçası.Öyle dedilerse denemeliyim.Bulabilirsem deneyeceğim.Ama bu yıl çok fazla yağmur yağmadığı için çıkmadılar.

Kestane mantarı yemedim ancak daha önce birçok mantar türünü deneme fırsatım oldu. Kesinlikle çok lezzetlidir.

mükemmel lezzet yemeklerde kullanımıda güzel oluyor lezzetli.

Çok lezzetlidir eğer bulunduğunuz şehirde de toplanıp satılıyorsa mutlaka alıp denemenizi tavsiye ederim.

Maalesef hiç denemedim . Mantar da çok severim bu arada, ilk fırsatta denenir.

İlk defa duyuyorum. Kültür mantarını andırıyor şekli , renkleri farklı sadece. Biraz merak etmedim değil. Denemek isterim.

Hiç yemedim ama yiyen kişilerden gördüğüm kadarıyla güzel bir tadı varmış. İlerde birgün denemek isterim.

Hiç yemedim ama bu kadar çok insanın alması meraklandırdı açıkçası umarım bir gün yiyebilirim .