Talk şovunuzu yapabilme fırsatı verseler ne yaparsınız?

Size talk şovunuzu yapabilme fırsatı verdiler, herkesin yaptığından farklı olabilmesi için, bugüne kadar kimsenin aklına gelmeyen ne tür numaralar çekerdiniz. Herşeye hakkınız var, ne yapardınız?

Geleceğin ata demireri olmak isterdim. Kabiliyette var insanları güldürüp güzel espiriler yapabildiğime inanıyorum. Hem parasıda baya iyi.

Ben her gün yaşadığım otobüs maceralarımı anlatırdım sanırım.

Türkiye’deki insanları ele alırdım. Okumamış , geri kafalı insanları…

Günlük hayatan örnekler verirdim. Ünlülerin taklidini yaparak yada insanların arasında geçen konuşmaları anlatırım. Yasa tesadüf eseri ortaya çıkan olayları anlatmaya çalışırdım.

Utanırdım yapamazdım kesin ben. Usul usul kaçmayı tercih ederdim.

öncelikle ilginç ve sıradışı olması gerekiyor çünkü talkshow çalışılarak yapılabileceğine inaniyorum genelde konularda kural tanımazdım.

Bir Talk Show programı yapma imkanım olsaydı, teknolojik yenilikleri esprili bir dille anlatan, çok katılımlı bir program hazırlamak isterdim. Teknoloji dünyasından birçok insanı konuk ederdim. Ne Beyazıt Öztürk ne de Okan Bayülgen olurdum.

yapamam ki utanıyorum derim çıkarim

aptal insallari tamamen yok edip herkesi ultra zeki insanlara cevirebilirdim gerci pek ilizyon olmadi baya mucize falan ama olsun hayal sonucta sinir yok dimi ama

Sadece yaşadığım ülkeyi değil tüm dünyayı ele alarak konuşma şovumu gerçekleştirirdim.

Kesinlikle türkiyede yapardım böyle şeyler türkiyede böyle şeyler gider yani

Ülke sorunları fila değilde komedi mizah yönünde olurdu gülmeye ihtiyacımız var

ben İbrahim tatlısesin yerinde olmak isterdim çok güzel ibo show sunuyordu keşke gene yapsa ben ve o ve ido yapsa herkesi gülmekten kırıp geçirirdik

Öncelikle çok heyecan yapardım.Sonra rahatlarsam kendi hayatımdan ele alarak insanları baya güldürebilirdim.

kendimi pazarlardım. Bir tür skeç programı tarzı yapardım. Ünlü değil sıradışı konuklar çağırırım. Her şey reyting için.