Tarihe adını kazımış aklınıza gelen insanlardan hangisi olmak isterdiniz?

Bu zamana kadar tarihe ismini yazdırmış başarılı insanlardan hangisi olmak isterdiniz ? Ve neden o insan olurdunuz ?

Atatürk olmak isterdim çünkü kendisi benim ilk aşkım ilk kahramanım, her zaman onun yolundan ayrılmayacağım için :tr::heart:

Bende Atatürk olmak isterdim ama kimse onun kadar başarılı olamaz bence gelmiş geçmiş en iyi lider

Fatih Sultan Mehmet han olmayı yeğlerdim. Fakat her şey Allahın takdirinde o makama nail olacak kadar şanslı değiliz.

Mustafa Kemal Atatürk olmak isterdim şüphesiz gelmiş geçmiş en iyi kahraman

Tabiki ataturk olmak isterdim

Kanuni Sultan Süleyman olmak isterdim ve onun gibi toprağıma toprak katmak dinimi her yere yaymak isterdim.

Fatih Sultan Mehmet Han olmak isterdim​:heart::heart::heart:

Osmanlı Devleti’nin kurucusu olan Osman Bey ile Fatih Sultan Mehmet Han olmayı isterdim. Sahabelerden birisi olmayı da isterdim.

Atilla olmak isterdim. Tanrının kırbacı olmak nasıl bir duygu bunu yaşamak isterdim.

fatih sultan mehmet olmak isterdim cogu seyde cok basarili bir insandir.

Fatih Sultan Mehmet olmayı çok isterdim çağ devirip çağ açmak mükemmel bir sey

albert ainstayn çünkü çok zeki ve okuldda okul okumayarak egitim sistemine karşı koymuş öyle bi adam olmayı kim istemez kiiiiiiii aaahh ahhhh onun beynini nakil edebilselerdi acaba şu an dünya nekadar ilerlemş olurduu

Atatürk olmak isterdim. Hoşgörülü, yardımsever, adil, cömert ve vatan sever. Bir lider de olması gerekenlerin hepsi var. Liderim diye övünmüyordu. Yaşa Mustafa Kemal Paşa :tr::tr:

fatih sultan mehmet olmak isterdim istanbulu fethetmek isterdimm

şuan burda özgür olmamızın kaynağı M:KEMAL ATATÜRK

eskiden rahmetli bülent Ecevit vardı o olmak isterdim gururlu onurlu bir siyaset adamıydı

Napolyon olabilir. Gerek liderliği gerek cesurluğu olsun her yönüyle güçlü bir insan.

Yavuz Sultan Selim olmak isterdim. Ayrıca Kanuni ve Fatih Sultan Mehmet’de olabilir. Ayrıca eskiye gidersek Mete Han ve Attila olmak çok ama çok isterdim.

Elbette hepimizin gönlündeki insan Gazi Mustafa Kemal Atatürk Ama onun gibi olmak onun,onun yaptıklarını anlatabilmek Çok zor dünyanın en karizmatik en yakışıklı en vatansever En asil insanı Lideri Yeri çok ayrı…Ben Ernesto Che Guevara’nın yerinde olmak isterdim Çok karizmatik.