Tarkan Tevetoğlu ameliyat oldu..

Tarkan Tevetoğlu ameliyat oldu… Geçmiş olsun dileklerimizle buradan iletelim.

Tarkan Tevetoğluna geçmiş olsunlar dileriz.

Toplum olarak bazı insanlara gereğinden fazla önem veriyoruz.

Sıradan bir insanın sıradan bir ameliyatı. Geçmiş olsun diyelim biz de.

Şarkıcıların normal insanlardan bir farkı yok benim için,her insan da ameliyat olabilir,normal bişey yani…

Bütün hastalara allahtan şifa olsun herkese geçmiş olsun diyelim herşeyin hayırlısı.

Geçmiş olsun ama neden ameliyat oldu acaba? Onu da yazsaydınız keske.

Tarkan TEVETOĞLU geçmiş olsun diyelim. Ne de olsa milli süper starımız. Ya bu ülkede askerlerimiz, polislerimiz şehit oluyor, bizler halen Tarkan ile uğraşıyoruz. Ekonomi bozulmuş, biz daha Tarkan’ı düşünüyoruz. KEn dibi milyonlarca ABD Doları para kazanıyor. Ülkemizde verdiği vergi ne kadar bakın, bizim ülkemize faydası yok, ABD’da yaşıyor. Ya yazık bizim şu zavallı milletimize ki halen Tarkan’ın ameliyatını düşünüyoruz.

Geçmiş olsun. Neden ameliyat olmuş bugün magazin sitelerinde gördüm. Ama neden olduğunu göremedim.

açıkçası söylediklerinize katılıyorum. Fakat benim Tarkan’a ilgim alaka yok, gündemde gördüm buraya yazdım hem siz biraz bilgi yazın az bir miktar kazanın, hemde ben kazanıyorum. Amaç budur!! Burdan eleştiri yapmanızı anlamsız buldum…

Geçmiş dileklerimizi iletelim ama şuan sınırlarda şehit olan insanlarımız var ben onları sosyal medyada en fazla 10 saniye görebildim kim kimseyi umursamıyor. Ekonomi düşmüş istihdam ağlıyor, gündem maşallah askerlerimiz can veriyor ama bizim derdimiz starlarımızla…

Geçmiş olsun öncelikle. Duyarlı ve bilinçli şarkıcıların başında gelen isimlerden bana göre. Bütün toplumsal sorunlara kayıtsız kalmıyor ve sürekli ilgili. Gündem olarak sorulması normal. Amaç zaten burda gündem ile ilgili bir soru sormak . İsteyen istediği soruyu sormakta özgürdür tabi kurallar çerçevesinde.

Çok güzel yazmışsınız. Yüreğinize ve kaleminize sağlık. Allah şehitlerimize rahmet eylesin, yaralılarımıza acil şifalar versin, ailelerine ve yakınlarına sabırlar versin.

Amiin, cümlemize. Teşekkür ederimm…

arkadaşlar tabiki sınırda görev alan askerlerimizi hepimizi üzüyor ve malesef ki elimizden birşey gelmiyor. Bende zamanında Hakkari yüksekovaya askerlik yapmış bir kişiyim, orada ne zorluklar yaşandığını benden daha iyi bilemezsiniz. Sadece maksadım konu olsun karşılıklı kazanalım istedim.

Sizi eleştirmiyoruz yanlış anlamayın elbette gündemde olan bir şeyi yazacaksınız. Ama kimsede gündeme başka konular eklememiş üzücü şahsen…

Tarkan kişiliği ve mütevaziliği tartışılmaz bir sanatçı olarak görüyorum. Acil şifalar ve geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum.

Geçmiş olsun. Allah herkese sağlık ve şifa versin ve inşallah sağ salim toparlar kendini diyorum.

Acil şifalar dilerim Tarkan mütevazı kişiliği ve saygısıyla herkezi kendine çeken bir kişi ve sanatcı. Bizim için sadece bu toplumsal bir durum ve gündem. Bunu paylaştığınız iyi olmuş.

Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Eski sağlığına ulaşması dileğiyle…

mevzu tarkan ise gerisi teferruattır. arkadaşlar benim çok sevdiğim çok saygı duyduğum bir insandır.