Taşınabilir İnternet nedir?

Taşınabilir internet nasıl kullanılmaktadır?
Hangi operatörlerin taşınabilir interneti vardır ve isimleri nelerdir? image">image

Taşınabilir internet, interneti depoladığımız yerdir. Bildiğim kadarıyla sadece Turkcell bu hizmeti vınn aracılığıyla sunmakta. USB girişli bir parça ve içerisine telefonlarımıza olduğu gibi internet yükletiyoruz. Bunu internet olmayan her ortamda bilgisayarımızda bulunan USB girişlerine takarak kullanabiliyoruz. Bize her ortamda interneti kullanma hizmeti sunmaktadır.

Taşınabilir internet hizmetini örneğin Turkcell vermektedir.Bize verdikleri usb belleğe benzeyen aygıtı bilgisayarımızın usb portuna takıyoruz ve internet hizmetine ulaşabiliyoruz.

Taşınabilir İnternet size başka yerlerde gittiğiniz zaman İnternet hizmeti verebilecek ve faturanıza yansıyacak araçlardır. Bunun için modem harici ufak aparatlar mevcutdur. Flash disk gibi usb girişine takarak leptopunuzun İnternet hizmeti sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda taşınabilir modemler var. Bunları ülke içerisinde her yere rahatlıkla götürürsünüz ve İnternet kullanırsınız. Ücretlendirme yine size ait olacak ve faturanıza her zaman olduğu gibi yine yansıyacaktır.

Taşınabilir internet USB aygıtına benzeyen şeyin içinde depolanan internettir biz bu taşınabilir interneti �stediğimiz her yere Götürebiliriz çünkü USB lar yer kaplamadığı için her yere bizimle birlikte gidebilirler